fbpx

Teatras „Kitas kampas“ įsiamžino Kalėdinėje fotosesijoje, kaip didelė improvizacijos šeima

Improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas, Inga Šepetkaitė ir jų artimieji bei kolegos sėdo prie bendro Kūčių stalo – įsiamžino šventinėje Kalėdinėje fotosesijoje kaip viena didelė improvizacinė šeima.

Teatro KITAS KAMPAS komanda/ Auros Šimkienės nuotr.

Kalėdoms besiruošiantis vienintelio profesionalaus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“ sausį žiūrovus kviečia tradiciškai susitikti didžiausiame šventiniame improvizacijos šou „Naujametinė gero juoko dozė“ – tarsi kartu su žiūrovais sėsti prie bendro šventinio stalo, kur visi vieningi, visi savi ir visi gražūs. Šią mintį profesionalių aktorių komanda perteikė ir Kalėdinės fotosesijos metu.

„Visai netrukus mes sėsime prie bendro Kūčių stalo ir šventės metu visi susijungsime stebukle, žaidime, gyvenimo improvizacijoje“, – apie artėjančias šventes ir didžiausią improvizacijos šou „Naujametinė gero juoko dozė“ pasakoja teatro meno vadovas K. Glušajevas.

Kirilas Glušajevas/ Auros Šimkienės nuotr.

Per šventes grįžtame pas artimuosius, aplankome seniai matytas gimines, važiuojame į kaimą, kur laukia tradiciniais patiekalais nukrautas stalas – tokią atmosferą aktoriai kūrė ir fotosesijos metu. Kūčių stalas fotosesijai neatsitiktinai buvo paruoštas teatro „Kitas kampas“ renginių erdvėje, kavinėje Užupyje – ši vieta jau yra tapusi teatro namais, kur aktoriai leidžia laiką, susitinka su savo gerbėjais, vaidina ir repetuoja.

Į šventinę fotosesiją teatro namuose buvo pakviesti ne tik teatro aktoriai, bet ir jų artimieji, artimi kolegos. Aktorius, teatro „Kitas kampas“ meno vadovas K. Glušajevas į fotosesiją pasikvietė savo žmoną, aktorę Gintarę Latvėnaitę, o teatro vadovas ir aktorius A. Bružas fotosesijoje įsiamžino su savo mama Aušra Raimunda. Taip pat, prie šventinio fotosesijos stalo prisijungė ir teatro „Kitas kampas“ direktorė Aistė Audickaitė bei teatro įvaizdį viešojoje erdvėje kurianti Brigita Linkevičiūtė.

„Šeima – tai bendrystė, pasitikėjimas, noras padėti ir dalintis. Per šventes susitinka giminės, tai kur kas platesnė sąvoka ir didesnis ratas žmonių, kurie gana svetimi vieni kitiems, bet bent jau prie ŠV. Kalėdų stalo pabūna arčiau vieni kitų. Todėl ir mes su teatru KITAS KAMPAS kviečiame pabūti gerose emocijose su savais, artimais žmonėmis – NAUJAMETINĖJE GERO JUOKO DOZĖJE!!!”, – mintimis dalijasi A. Bružas.

Audrius Bružas ir jo mama/ Auros Šimkienės nuotr.

Į didžiausią teatro „Kitas kampas“ metų šventę – improvizacijos šou „Naujametinė gero juoko dozė“ – teatras kviečia sausio 4 d. Vilniuje, sausio 10 d. Kaune ir sausio 31 d. Klaipėdoje. Bilietus platina www.bilietai.lt

Scroll to Top