fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Improvizuotai, kaip mums ir patinka.

Praėjusią savaitę džiaugėmės ne tik iškritusiu sniegu, bet ir spektakliais, premjeromis, mokymais ir cinamonu kvepiančiomis artėjančiomis šventėmis!

Pirmadienį teatro namai ir baras KITAS KAMPAS tapo televizijos filmavimo aikštele, kurioje buvo filmuojama TV3 laida „Sėkmės istorijos“.

Antradienį surengėme du GERO JUOKO DOZĖS improvizacijos pasirodymus teatro namuose, kuriuose nuo publikos juoko skambėjo visas Užupis! Nepraleiskite progos apsilankyti didžiausiame ir šventiškiausiame improvizacijos šou NAUJAMETINĖ GERO JUOKO DOZĖ sausio mėnesį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje! Bilietai ->> https://bit.ly/3El43Aa

Trečiadienį paskutinį kartą šiais metais spektaklį NUOSTABŪS DALYKAI parodėme Kaune. Dėkojame publikai už įsitraukimą į spektaklį, kurį sukūrėte kartu su aktoriumi Martynu Nedzinsku.

Vilniaus Mažajame teatre įvyko spektaklio TINDER DATES premjera! Sveikiname režisierius Gabrielę Tuminaitę, Stas Žyrkov (Ukraina) ir Kirilą Glušajevą, dramaturgę Gabrielę Labanauskaitę, aktorius ir visą kūrybinę komandą!

Penktadienį teatro namuose, KITAS KAMPAS kavinė baras, vyko ne tik privati šventė, kurios svečiai šventė 4-tą įmonės gimtadienį, bet ir darbuotojus nustebinęs privatus aktorių Kirilo ir Audriaus Bružo improvizacijos pasirodymas!

Pasibaigus vakarėliams, savaitgalį teatro namuose ir renginių erdvėje vyko antrieji IMPROVIZACIJOS MOKYMAI PRADEDANTIESIEMS. Šie patyriminiai mokymai nepaliko abejingų dalyvių ir, kaip sako patys dalyviai, pranoko visus lūkesčius. Improvizacinės praktikos metu treniruojame dėmesio valdymą, ryšio kūrimą, bendrą veikimą, istorijos kūrimą ir pasakojimą. Informaciją apie būsimus mokymus sekite ->> https://kitaskampas.lt/impro-studija/ O baigę šiuos mokymus galite prisijungti prie pirmadieniais vykstančio improvizacijos mėgėjų klubo ir toliau tęsti savo kelionę improvizacijos link! Mokymus ir improvizacijos treniruotes veda improvizacijos guru Kirilas Glušajevas.

Šeštadienį aktoriai vyko į Pajūrį, kur pasirodė jubiliejaus šventėje. Improvizacijos pasirodymas tapo ne tik smagia pramoga, bet ir staigmena šventės dalyviams. Ačiū, kad mus pasikviečiate į gražiausias savo šventes!

Mes jau užuodžiame Kalėdas ir visai ne dėl karštų gėrimų mūsų teatro kavinėje, bet dėl čia stovinčios ir šventinę atmosferą kuriančios eglutės. Mūsų eglutė puošta su meile ir mūsų pačių atneštais žaisliukais. Mūsų eglutė improvizuota, kaip mes ir mėgstame.

Scroll to Top