fbpx

IMPRO STUDIJA

Intensyvūs teatro KITAS KAMPAS IMPROVIZACIJOS MOKYMAI pradedantiems

Tai 2-jų dienų patyriminiai Improvizacijos mokymai pradedantiems. Mokymus veda aktorius ir režisierius – Kirilas Glušajevas. Mokymų metu dalyviai praktiškai išbando improvizacinius pratimus, techniką ir žaidimus, o juose įgyta patirtis apibendrinama teorinėmis žiniomis. Artimiausi mokymai numatomi 2024 m. rudenį. Susidomėjote? Užpildykite registracijos formą ir paskelbus mokymų datą susisieksime su Jumis.

Improvizacinės praktikos metu:

  • treniruosime dėmesio valdymą
  • ryšio kūrimą
  • bendrą veikimą
  • istorijos kūrimą ir pasakojimą
  • tyrinėsime „Presence ir flow“ būsenas
  • susipažinsime su savo spontaniškumu ir kūrybingumu
  • tapsime dėmesingesniais kūrybiniams impulsams ir jų kontrolei,
  • išmoksime geriau atpažinti savo būsenas ir jausmus bei juos pritaikyti ir įtraukti į kūrybinį, improvizacinį procesą.   

  Su mokymų dalyviais pasidalijama ilgametės sceninės patirties įžvalgomis, sukaupta akademine ir profesine teorine baze, o pats procesas vykdomas grupėje, bet su individualiu priėjimu prie kiekvieno dalyvio savybių, įgūdžių ir poreikių. Taip pat, improvizacijos meistras Kirilas Glušajevas pasidalins improvizacinio teatro kūrimo „Tips and tricks“.

  Improvizacinio Teatro metodika grindžiami užsiėmimai yra naudingi plečiant asmeninių ir profesinių elgsenų diapazoną, gerinant komunikacinius gebėjimus, kūrybingumui lavinti, atpažinti ir keisti neefektyvias elgsenas viešųjų pasirodymų situacijose ir sceninio nerimo būsenose. 

  Atvykite ir pabandykite, nes geriau vieną kartą pabandyti negu sėdėti ir 100 kartų skaityti!

  Jus treniruos K. Glušajevas – dramos teatro režisierius, teatro ir kino aktorius, konferencje, improvizacijos teatro „Kitas kampas“ meno vadovas, aktorinio meistriškumo ir improvizacijos dėstytojas bei treneris.

  Teatro KITAS KAMPAS improvizacijos mokymai vyks: 2024 m. rudenį

  Vieta: „Kitas kampas” kavinė-baras, Malūnų g. 4, Vilnius

  Kaina: 390 eur. Atsivesk draugą ir gauk nuolaidą! 2-jų draugų kaina po 340 eur. 

  Į teatro KITAS KAMPAS improvizacijos mokymų kainą įeina: 2 d. mokymai, kava ir užkandžiai, 1 apsilankymas pirmadieniniame „Mėgėjų IMPROVIZACIJOS klube“, apie kurį tikrai papasakosime daugiau!

  Mokymai vyksta šeštadieniais 10:00-17:00 ir sekmadieniais 11:00-18:00.

  Vietų skaičius: iki 10 dalyvių. N-21.

  Gavę išankstinę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime. Registracija patvirtinama apmokėjus išankstinį dalyvio registracijos mokestį, kuris yra lygus pusei mokymų kainos.

  Kas toliau?

  Praėję bazinius mokymus ir norintys praktikuoti improvizaciją reguliariai yra laukiami improvizacijos „Mėgėjų IMPROVIZACIJOS klube“, kurio durys bus atviros pirmadieniais nuo 19 val. iki 22:00 val. teatro bare „Kitas kampas“, Vilniuje.

  „Mėgėjų IMPROVIZACIJOS klubas“ – tai treniruočių ir tobulėjimo erdvė, kurioje susitiksite su žingeidumą, dinamiką, iniciatyvumą ir atvirumą gyvenimui vertinančiais žmonėmis. Pirmadienio vakarus klube skiriame grupinėms treniruotėms, kuriose stipriname besiformuojančius ir esamus įgūdžius, aptariame savarankiškai atliekamas užduotis, dalinamės informacija, esant poreikiui analizuojame teoriją. Klubo veikloje yra laikomasi mokymosi grupėje principu, kuriuo yra grindžiama improvizacinio ir komandinio (angl. deviced) teatro profesionalioji kūryba.

  Praktikuojantiems ir pažangą vertinantiems entuziastams siūlome intensyvius kursus pažengusiems. 

  Turite klausimų?

  Susisiekite: Brigita Linkevičiūtė, +37067348278, brigita@kitaskampas.lt

  Scroll to Top