fbpx

SPEKTAKLIAI

GERO JUOKO DOZĖ

Premjera: 2009 m.

Tai kultinis ir populiariausias teatro improvizacijų šou, rodomas nuo teatro įkūrimo pradžios. Improvizacijų šou „Gero juoko dozė” aktoriai niekada nežino, kokius pačius netikėčiausius žiūrovų pasiūlymus teks įgyvendinti scenoje, dėl to kiekvienas spektaklis – vienintelis, unikalus, niekada ir niekur nerodytas.

Improvizacijų šou „Gero juoko dozė” aktoriai vaidina išankstinio pasiruošimo, scenografijos ar režisūros. Švieži kaip vaikai. Gimsta unikalūs spektakliai, kuriuos liudija ir kuria žiūrovai, tik tą vakarą. 

2017, 2019 ir 2020 m. teatras surengė didžiausius improvizacijų šou Lietuvos istorijoje – „Naujametinę gero juoko dozę” „Compensa” koncertų salėje, kuriuos kiekvienas metais pamatė daugiau kaip 2000 žiūrovų.

NUOSTABŪS DALYKAI

Premjera: 2018 m. vasario 11 ir 12 d.

„Nuostabūs dalykai“ – K. Glušajevo režisuotas spektaklis pagal Duncan’o Macmillan’o pjesę, pilnai adaptuotą Lietuvos kontekstui. Tai istorija apie paprastą jauną vyrą, gyvenime patyrusį didžiulių išbandymų, bet radusį būdą nepalūžti. Tas stebuklingas būdas – tai nuostabių dalykų, dėl kurių verta gyventi, sąrašas. Ne, tai nėra kokie nors didingi ir sunkiai pasiekiami dalykai. Tai… ledai ant pagaliuko, tai senų knygų kvapas, tai šokti rateliu aplink kuprines mokyklos diskotekoj, tai važiuoti dviračiu nuo Raganų kalno, tai…

„Nuostabūs dalykai“ – tai spektaklis, kuris prajuokins iki ašarų ir ne sykį privers nuryti gumulą gerklėje. Tai spektaklis apie tave, net jei 1990-аisiais negyvenai Klaipėdoje ir nežinai, kas yra „palivalkė“. Net jei niekada nei tu pats, nei tavo artimieji nesirgo depresija. Nes tai spektaklis apie pačius svarbiausius gyvenime dalykus. 

 „Nuostabūs dalykai“ nėra įprastas monospektaklis, nors scenoje matome tik vieną puikų aktorių, improvizacijos meistrą, Auksinio scenos kryžiaus laureatą Martyną Nedzinską, kuriam padeda džiazo muzikantas Giedrius Nakas. Spektaklio veikėjais tampa ir publikos dalyviai, pakviesti į sceną suvaidinti vieną ar kitą istorijos epizodą. Spektaklyje naudojami improvizacijų teatro principai sukuria glaudų ir nuoširdų ryšį tarp scenos ir žiūrovų salės, tačiau spektaklio kūrėjų tikslas yra ne tik pabendrauti su publika, bet ir papasakoti jaudinančią ir įkvepiančią istoriją. „Nuostabūs dalykai“ sykiu yra ir terapija, ir meno kūrinys.

IMPROVIZACIJOS KOVOS

Premjera: 2017 m. kovo 28 d.

Žiūrovai tampa liudininkais to, ko teatre nėra matę – profesionalūs aktoriai susikauna tarpusavyje, paversdami teatro sceną improvizacijos ringu. Azartas, varžybinė dvasia, energija ir gera nuotaika – štai ką gaus žiūrovai, norintys tapti aktyviais teatrinio virsmo dalyviais. 

„Improvizacijos kovos” – tai interaktyvus šou, kuriame aktoriai susirungia improvizacijos kovose ir daro viską, kad pelnytų vakaro nugalėtojų titulą. Svaidomasi aštriu humoru, laidomos ironijos strėlės, o nokautas tik vienas – ant žemės iš juoko griūna žiūrovai. Kas tampa vakaro nugalėtojais – sprendžia publika.

„Po aštuonerių teatro gyvavimo metų galime ne tik sukurti improvizacijos reginį ar vientiso siužeto spektaklį, bet net susikauti tarpusavyje, užkrėsdami žiūrovus gera nuotaika “, – sako teatro „Kitas kampas” vadovas Audrius Bružas. 

DURYS

Premjera: 2015 m. gegužės 2 ir 4 d.

„Durys“ – tai realiu laiku kuriamas vientiso siužeto pusantros valandos trukmės spektaklis: be iš anksto parašyto teksto, be scenografijos ir, svarbiausia, be režisieriaus.

Teatro „Kitas kampas“ aktoriai per pusantros valandos sukurdami vientiso siužeto spektaklį šturmuoja aukščiausią improvizacijos žanro pakopą. 

Pagrindinius spektaklio „Durys“ veikėjus, veiksmo vietą ir stilistiką lemia publikos pasiūlymai ir aktorių išradingumas. Tai unikali galimybė žiūrovams tapti ne tik teatrinio žaidimo stebėtojais, bet ir jo bendrakūrėjais. Kartu su jumis, žiūrovais, tai bus vienintelis, niekada ir niekur nerodytas spektaklis.

Scroll to Top