fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Teatro namuose – tikros Kalėdos!

#SavaitėKituKampu

Belaukiant švenčių – už lango tikrų tikriausia žiema, o teatro KITAS KAMPAS namuose – tikros Kalėdos! Taigi, kaip praėjo dar viena žiemiška teatro KITAS KAMPAS savaitė?

Mūsų geros savaitės pradžios receptas – Improvizacijos mėgėjų klubo susitikimai, kurie teatro namuose vyksta kiekvieną pirmadienį. Čia susitinka norintys susipažinti su improvizacija, lavinti kūrybiškumą bei dėmesingumą. Norintiems prisijungti prie klubo, turime gerų naujienų ir skelbiame naują Improvizacijos mokymų pradedantiesiems datą, po kurių turėsite galimybę prisijungti prie kassavaitinių susitikimų! Šį kartą mokymai, kuriuos veda improvizacijos guru, aktorius Kirill Glushajev, vyks vasario 11-12 d. Kol kas išsisaugokite šią datą, o daugiau informacijos paskelbsime jau netrukus!

Antradienį aktorius, improvizatorius Martynas Nedzinskas kartu su vilniečiais kūrė spektaklį „Nuostabūs dalykai“. Dar galite spėti įsigyti bilietus į spektaklį Vilniuje vasario 28 d. ir Kaune sausio 24 d. Bilietai -> https://bit.ly/3FlkoFx

Nuostabūs dalykai Vilniuje

Kone kiekvieną praėjusios savaitės dieną, teatro namų duris atvėrėme privačioms įmonių Kalėdinėms šventėms bei Jūsų žiemiškiems gimtadieniams! Jūsų švenčių dalimi vis dažniau tampa ne tik mūsų teatro privatūs improvizacijos pasirodymai, bet ir mūsų teatro baro paslaugos! Turime pranešti, kad šią savaitę ir vėl susitikti kviesime tik antradienį, o likusias savaitės dienas – švęsime Kalėdas kartu su Jumis privačiose šventėse, tad Kitas Kampas kavinė-baras susitikime gruodžio 13 d., antradienį!

Improvizacijos pasirodymas teatro namuose

Praėjusią savaitę aktoriai ne tik improvizavo, bet ir vedė Jūsų asmenines ir įmonių šventes, o Kirilas Glušajevas su vienos įmonės darbuotojais dalijosi patirti ir savo žiniomis apie kūrybiškumą bei spontaniškumą.

Po truputį įsikuriame naujose patalpose, pakuojame Kalėdines dovanas artimiesiems bei ruošiamės didžiausiems improvizacijos šou NAUJAMETINĖ GERO JUOKO DOZĖ. Susitinkame sausį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje -> https://bit.ly/3iQTCNH

Scroll to Top