fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU.

Pirmadienį, kaip įprasta, startavome intensyviai su improvizacijos treneriu Kirilas Glušajevas IMPROVIZACIJOS KLUBE. Susirinkę improvizacijos entuziastai gerai paprakaitavo žaisdami improvizacinius žaidimus, kurdami netikėčiausias istorijas ir tarpusavio ryšį bei pasikrovė geros energijos visai savaitei!

Savaitės vidurys buvo jautrus susikaupimo ir prisiminimų laikas, su didele pagarba išlydint didį režisierių ir mūsų aktorių mokytoją Rimą Tuminą į paskutinę kelionę.

Ketvirtadienio popietę Kirilas Glušajevas ir Audrius Bružas grįžo į Radijo stotis „Radiocentras” studiją įrašyti naujų eilučių rubrikai TARP EILUČIŲ! Aktorių duetą galite išgirti kiekvieną dieną Radiocentro bangomis.

Pavakarę susirinkę mūsų aktoriai atsinaujino spektaklių kostiumus ir avalynę, kurią išsirinko parduotuvėje Sneakers & Readers! Ir štai vakare, visi gražūs ir pasipuošę, teatro namuose Kitas Kampas kavinė-baras surengė dar vieną, Jūsų taip pamėgtą, IMPROVIZADIENĮ, šventusį savo antrąjį gimtadienį! Visi buvo itin susikaupę ir pasikaustę, nes vyko dar vienas IMPROTMŪŠIS, kuriame azartiškai varžėsi ne tik aktoriai Audrius ir Inga, bet aktyviai dalyvavo ir aktorius palaikė susirinkę žiūrovai! Į artimiausią IMPROVIZADIENĮ balandžio 4 dieną bilietai jau ištirpo, tad suskubkite ir dar suspėsite į balandžio 25-osios pasirodymą! Bilietai –> https://www.bilietai.lt/…/kito-kampo-improvizadienis…/

Penktadienį, kol aktorius Martynas Nedzinskas Vilniaus mažajame teatre pasirodė spektaklyje „Dėdė Vania“, Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas ir muzikantas Nikita Kiriuchinas nurūko net į Tauragę, kur drauge su įmonės kolektyvu surengė improvizuotą staigmeną jos vadovui gimtadienio proga! Tai bent kolektyvas!

Prabėgus dar vienai dinamikos kupinai savaitei, neriame į kitą. Laukia ne tik daug švenčių, bet ir susitikimų su Jumis! Iki!

Scroll to Top