fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Teatro diena ir pergalės!

Tikrai taip, tai buvo kupina emocijų, švenčių, pergalių ir džiaugsmo savaitė! Šventėme Tarptautinę teatro dieną, kuri džiugino staigmenomis, svarbiais įvertinimais, turėjome daug susitikimų su Jumis, mūsų žiūrovai, ir savaitę palydėjome apsupti artimųjų.

Savaitė, kaip įprastai, prasidėjo IMPRO KLUBE su Kirilas Glušajevas ir būriu improvizacijos entuziastų, kurie nuolat susirenka intensyviai treniruotis ir mokytis improvizacijos subtilybių.

Antradienio popietę teatro KITAS KAMPAS vadovas Audrius Bružas Žinių radijuje tiesioginiame eteryje dalinosi mintimis apie aktorystę ir verslą. Visą pokalbio įrašą galite peržiūrėti čia –> https://www.ziniuradijas.lt/…/ar-aktoriaus-profesija…

Teatro dienos išvakarės buvo dedikuotos poezijai! Teatro KITAS KAMPAS meno vadovas Kirilas Glušajevas pakvietė žiūrovus į mūsų teatro namus Kitas Kampas kavinė-baras, kuriuose skaitė garsios lenkų poetės Vislavos Šimborskos kūrinius. Džiaugiamės, kad visuomet Jūsų susirenka taip gausiai, o teatro namus vis dažniau imame vadinti ir poezijos namais. Tą patį vakarą mūsų improvizatorius Povilas Adomaitis eilėmis pripildė Panevėžio Elenos Mezginaitės viešąją biblioteką, kurioje jau ne vienerius metus rengiami poezijos skaitymai.

Trečiadienį turėjome keturgubą šventę! Pirmiausia, sveikinome kolegas aktorius bei režisierius, visą teatro bendruomenę bei žiūrovus su Tarptautine teatro diena! Artėjant pietums mus pasiekė didelė staigmena – Bilietai.lt, kaip ir kiekvienais metais, paskelbė populiariausių metų spektaklių sąrašą, kuriame NUOSTABŪS DALYKAI buvo išrinktas populiariausiu metų spektakliu, o improvizacijų šou GERO JUOKO DOZĖ užėmė net dvi pozicijas populiariausių teatro komedijų TOP 5-uke! Vakare su dideliu jauduliu stebėjome „Auksinių scenos kryžių“ ceremoniją, kurioje vieną iš apdovanojimų pelnė mūsų teatro meno vadovas, puikus aktorius ir režisierius Kirilas Glušajevas! Galiausiai, tą patį vakarą mūsų aktoriui Povilas Adomaitis Alytaus teatras įteikė „Teatrakmenio“ apdovanojimą! Be galo džiaugiamės ir didžiuojamės savo KOMANDA!

Ketvirtadienio vakarą teatro namuose Kitas Kampas kavinė-baras skambėjo Gintės Sičiūnaitės akustinis koncertas! Gintė vakaro svečius stebino ne tik savo kūrybos kūriniais, bet ir drauge sudainuoti kelias dainas pasikvietusi scenos draugą Gabrielių Vagelį!

Didįjį Penktadienį, kol Martynas Nedzinskas Vilniuje, Menų spaustuvėje, drauge su susirinkusia publika prisiminė NUOSTABIŲ DALYKŲ sąrašą, Audrius Bružas Vilniaus mažajame teatre pasirodė spektaklyje MISTRAS (rež. Rimas Tuminas).

Savaitgalį visi išskubėjome pas savo šeimas, tėvelius, senelius ir draugus švęsti šv. Velykų, džiaugtis bundančia gamta, nuostabiu oru ir puikia draugija!

Scroll to Top