fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Magija, Nuostabūs dalykai, improvizacijos laboratorija ir švietėjiškas savaitgalis

Nors ir trumpesnė, tačiau, kaip visuomet, labai kūrybinga ir susitikimų su Jumis pilna savaitė, kurios įspūdžiais norime pasidalinti ir su Jumis!

Antradienį pradėjome magiškai – Justinas Malinauskas mūsų teatro namuose Kitas Kampas kavinė-baras surengė stebuklų vakarą! Svečiai liko nustėrę ne tik nuo Justino fokusų, bet ir linksmų istorijų iš gyvenimo.

Trečiadienį Vilniaus mažajame teatre su žiūrovais dar kartelį perėjome per NUOSTABIŲ DALYKŲ sąrašą, prisimindami, dėl ko gera gyventi šiame pasaulyje. Paskutinysis šio sezono NUOSTABIŲ DALYKŲ spektaklis Vilniaus mieste – gegužės 29 dieną Menų spaustuvėje. Bilietai –> https://www.bilietai.lt/…/nuostabus-dalykai-teatras…/.

Ketvirtadienį pravėrėme duris į mūsų teatro laboratoriją – IMPROVIZADIENĮ, kur pilna salė smalsuolių azartiškai įsitraukė į improvizacinius žaidimus ir audringai palaikė IMPROTMŪŠYJE susirungusius aktorius Inga Šepetkaitė ir Martyną Nedzinską. Nors, suskaičiavus taškus, nugalėjo Martynas, tačiau laimėtojais išėjo visi, skaudančiais žandais iš juoko! Ir DĖMESIO DĖMESIO! Į artimiausius IMPROVIZADIENIUS balandžio 4 ir 25 dienomis bilietai JAU PREKYBOJE –> https://www.bilietai.lt/…/kito-kampo-improvizadienis…/.

Penktadienį Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas ir muzikantas Nikita Kiriuchinas sudalyvavo privačios įmonės gimtadienyje, kuriame vakaro svečiams padovanojo smagų improvizacijos pasirodymą.

Savaitgalį pakvietėme visus improvizacijos entuziastus prasmingai praleisti laiką INTENSYVIUOSE IMOPROVIZACIJOS MOKYMUOSE pradedantiems. Na o su visais moksliukais, jau praėjusiais kursus, šį vakarą, kaip įprastai, Kirill Glushajev susitinka IMPRO KLUBE!

Scroll to Top