fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Magija, šventės, koncertai, kelionės ir improvizacija!

Teatro sezonas juda į pabaigą, tačiau vis dar turime progų susitiksi su Jumis, mūsų mylimi žiūrovai, ir pasidalinti, ką nuveikėme praėjusią savaitę!

Pirmadienį praleidome tradiciškai IMPRO KLUBE su Kirilas Glušajevas. Į klubą kiekvieną pirmadienį susirenka INTENSYVIUS IMPROVIZACIJOS MOKYMUS praėję improvizacijos entuziastai, kurie trokšta toliau gilintis į šį žanrą ir treniruoti savo įgūdžius. Vis gauname užklausų, kada gi vėl bus intensyvūs mokymai, tad DĖMESIO DĖMESIO – gegužės 11-12 ir 25-26 dienomis improvizacijos treneris Kirilas dalinsis patirtimi ir praktikomis, kaip suvaldyti spontaniškumo ir nežinomybės baimę bei išmokti tame veikti ČIA ir DABAR. Atėję vieną kartą, nenorėsite sustoti! Daugiau informacijos ir registracija –> https://kitaskampas.lt/impro-studija/.

Antradienį mūsų geras draugas, iliuzionistas Justinas Malinauskas užbūrė mūsų teatro namus Kitas Kampas kavinė-baras ir susirinkusius jų svečius savo programa NE Į MIKROFONĄ. Kaip visada stulbinančiai ir šmaikščiai. Kaip Justinas pažadėjo, taip ir bus – paskutinysis šio sezono MAGIJOS VAKARAS įvyks gegužės 22 dieną. Nėra čia ko laukti, griebkite bilietus jau dabar ir susitinkame teatro namuose!

Iliuzionistas Justinas Malinauskas

Trečiadienio vakarą Vilniuje Martynas, Kirilas ir pianistas Kazimieras improvizavo privačioje įmonės šventėje. Ir ne šiaip sau kažkaip, o anglų kalba! Ar mums tai iššūkis? Tikrai ne! Ačiū, kad pasitikite mumis ir kviečiate į savo šventes!

Ketvirtadienį be galo nuotaikingai praūžė paskutinysis mūsų šio sezono IMPROVIZADIENIS! IMPROTMŪŠIO ringe kovojo Inga prieš Martyną. Šį kartą vienu tašku Ingai nusileido Martynas, o susumavus dviejų šių kovotojų susitikimų bendrą rezultatų lentelę, IMPROVIZADIENIŲ sezoną uždarėme LYGIOSIOMIS! Esame labai dėkingi visiems susirinkusiems, nes vakaras buvo MAX smagus! Uždarome improvizacijos laboratoriją trumpoms atostogoms, o į ją vėl pakviesime jau kitą teatro sezoną.

Penktadienį, tik baigę darbus, išskubėjome į mūsų mylimo pianisto ir jo grupės SHOWER koncertą. Puikus pasirodymas, fantastiška muzika! Didžiuojamės, sveikiname ir laukiame naujų koncertų datų!

Grupės SHOWER koncertas

O kur gi pradingo mūsų energijos užtaisas Audrius Bružas? O gi praėjusią savaitę Audrius svečiavosi Rumunijoje, kur toliau intensyviai filmavosi naujame laidos METAM MONETĄ sezone. Audrius ne tik energijos užtaisas, bet ir teleporto meistras. Penktadienį grįžęs, šeštadienį jau darbavosi privačioje šventėje, o kur atsidūrė sekmadienį? Sužinosime jau kitoje SAVAITĖJE KITU KAMPU!

Scroll to Top