fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Gimtadieniai, tiesioginis eteris televizijoje ir privačios šventės

Kaip pirmadienis, taip gimtadienis! Praėjusią savaitę ir vėl pradėjome švente – sveikinome mūsų mylimą improvizatorių, talentingą aktorių ir poezijos skaitovą Povilas Adomaitis bei mūsų šaunųjį operatorių Ričardą su gimimo diena. Dar kartą valio! O vakare, tradiciškai, siautėjome IMPRO KLUBE su mūsų ištikimiausiais improvizacijos entuziastais!

aktorius Povilas Adomaitis

Antradienį ir trečiadienį mūsų puikūs aktoriai Kirilas Glušajevas ir Martynas Nedzinskas vaidino Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, spektaklyje RAGANOSIAI.

spektaklis RAGANOSIAI

Ketvirtadienį, tik grįžęs iš turiningos komandiruotės Italijoje su Oxford – Shoes with a Story kolektyvu, mūsų energingasis Audrius Bružas pasitempęs improvizavo privačioje įmonės šventėje Kaune drauge su Kirilas Glušajevas ir pianistu Kazimieru.

Penktadienį parduotuvėje Sneakers & Readers buvo pristatyta išskirtinė, limituota ir vienintelė Lietuvoje prekių ženklo WORST BEHAVIOR drabužių kolekcija. Tądien pats parduotuvės įkūrėjas Audrius Bružas su visu kolektyvu pasitiko apžiūrėti kolekcijos susirinkusius smalsuolius.

Šeštadienio rytą LRT laidos LABAS RYTAS, LIETUVA tiesioginiame eteryje Kirilas Glušajevas tapo vienu iš laidos vedėju! Laidoje pasirodė ir Audrius Bružas žiūrovams papasakoti plačiau apie improvizacijos meno subtilybes. Tos pačios dienos vakarą Kirilas, Audrius ir muzikantas Nikita Kiriuchinas buvo pakviesti į gražaus 30-ojo gimtadienio šventę, kurioje vakaro svečiams surengė nuotaikingą improvizacijos pasirodymą. Linkėjimai jubiliatui!

Savaitės pabaigoje, sekmadienį, mūsų meno vadovą Kirilą galėjote išvysti Trakų kultūros rūmuose, kuriuose susikaupęs salėje stebėjo savo režisuotą spektaklį „MAMA“. Tai buvo pirmoji spektaklio išvyka į kitas Lietuvos sales.

Scroll to Top