fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Dramos terapija, spektakliai ir mamos, užauginusios KITĄ KAMPĄ!

Kaip įprastai, savaitę pradėjome IMPRO KLUBE. Smagu, kad, praėję INTENSYVIUS IMPROVIZACIJOS MOKYMUS PRADEDANTIEMS, žmonės nori tęsti ir gilintis į improvizacijos žanrą. Neretai klubo nariai sako, kad IMPRO KLUBE jie išsikrauna, atsipalaiduoja, su kiekviena pamoka vis mažiau bijo spontaniškumo ir nežinomybės ir tą puikiai taiko savo kasdienybėje.

Kaip žinia, mūsų meno vadovas, puikus aktorius, režisierius ir improvizacijos treneris Kirilas Glušajevas yra ir diplomuotas dramos terapeutas. Norime dar kartą pasidžiaugti, pasveikinti Kirilą ir visus jo kolegas dramos terapeutus su svarbiu pasiekimu – gegužės 3 dieną Lietuvos dramos terapijos asociacija buvo oficialiai priimta į Europos dramos terapijos federaciją! Plenarinio posėdžio metu Kirilas drauge su kolege I. Jaraite buvo Lietuvos ambasadoriai ir pristatė svarbiausius Lietuvos dramos terapijos kūrimosi etapus ir pasiekimus. Džiaugiamės, didžiuojamės ir dar kartą labai sveikiname!

Mūsų aktorius Martynas Nedzinskas praėjusią savaitę ne tik intensyviai repetavo spektaklį QUANTA (rež. Lukasz Twarkowski) Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, bet ir dalyvavo filmo KAIMYNAI filmavimuose.

aktorius Martynas Nedzinskas

Keliauninkas Audrius Bružas toliau skriejo per pasaulį ir šįkart buvo nukeliavęs į Turkiją, kur filmavosi naujame laidos METAM MONETĄ sezone. Laukiam nesulaukiam pamatyti smagių kadrų!

Šeštadienį mūsų aktorius Inga Šepetkaitė ir Povilas Adomaitis galėjote išvysti Vilniaus mažajame teatre, spektaklyje TINDER DATES (rež. Kirilas Glušajevas, G. Tuminaitė, S. Žyrov).

Savaitės pabaigą vainikavo be galo graži pavasario šventė – Mamos diena! Mamos, dar kartą – AČIŪ, kad esate Jūs, ir kad esame mes!

O dabar lekiam ruoštis! Šią savaitę, ketvirtadienį, susitinkame Kauno Girstutyje, GERO JUOKO DOZĖJE! Šį sezoną Kauną lankysime paskutinį kartą, tad kviečiame visus, buvusius ir nebuvusius!

Scroll to Top