fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Lapkritis įsisiūbuoja!

Lapkritis įsisiūbuoja, prabėgo dar viena graži, skirtingų veiklų, renginių ir repeticijų kupina savaitė. Didžiausia praėjusios savaitės naujiena – paskelbėme šių metų NAUJAMTINĖS GERO JUOKO DOZĖS pasirodymų datas. Nekantraujame su jumis susitikti sausio 4 d. Vilniuje ir sausio 10 d. Kaune! Bilietai ->> https://bit.ly/3tMaYh7

Taigi, kaip atrodė praėjusi teatro KITAS KAMPAS savaitė? Pasižvalgykite po mūsų teatro užkulisius!

Pirmadienį teatro namai, kokteilių baras KITAS KAMPAS virto filmavimo aikštele, kur jauna kūrybinė komanda filmavo muzikinį atlikėjo DOVAI klipą. Nekantriai laukiame premjeros, kuri bus jau rytoj, lapkričio 15 d.

Klipo filmavimas teatro namuose

Vakare teatro namuose vyko Improvizacijos mėgėjų klubo susitikimas, kurio dalyviai ir toliau lavina improvizacinius gebėjimus ir gilina savo žinias. O šį savaitgalį vyks antrieji INTENSYVŪS IMPROVIZACIJOS MOKYMAI PRADEDANTIESIEMS, kuriuos veda improvizacijos treneris Kirill Glushajev. Dar galite spėti užsiregistruoti! Daugiau informacijos: https://kitaskampas.lt/impro-studija/

Aktorius ir režisierius Kirilas toliau konsultavo spektaklyje „Tinder dates“ vaidinančius aktorius. Aktoriai aktyviai repetuoja, nes šio Vilniaus mažojo teatro spektaklio premjera jau šią savaitę lapkričio 18-19 dienomis!

Ketvirtadienį su žiūrovais susitikome jaukioje improvizacijos laboratorijoje – KITO KAMPO IMPROVIZADIENYJE. Kito kampo namuose vykstančio IMPROVIZADIENIO tema šį kartą buvo ŽMONIŲ ŽAIDIMAI, tad improvizaciniuose žaidimuose improvizavo ne tik aktoriai Kirilas ir Martynas, bet ir susirinkę žiūrovai.

KITO KAMPO IMPROVIZADIENIS

Penktadienį improvizavome privačiame renginyje, nuostabioje aplinkoje – Vilniaus Rotušėje. Čia improvizavo Kirilas ir Audrius Bružas, o pasirodymo metu muzika rūpinosi Kazimieras.

Privatus KITO KAMPO pasirodymas Vilniaus rotušėje

Savaitgalį Alytuje vyko XI tarptautinis teatrų festivalis „Com•media“, kuriame mūsų aktorė Inga Šepetkaitė drauge su Kirilu pristatė būsimo spektaklio skaitymą-eskizą. Kirilo teigimu, Alytaus Miesto Teatras pilnas jaunų ir labai gražių žmonių, tad džiaugiamės turėję progą sudalyvauti puikiame renginyje! Nieko nelaukę, tęsiame naujo monospektaklio repeticijas.

Inga Šepetkaitė tarptautiniame teatrų festivalyje „Com•media“

Sekmadienį į LNDT grįžo spektaklis „Julija“, pastatytas pagal teatro užsakymu parašytą Sigito Parulskio pjesę.  Spektaklio kūrybinės komandos pagrindinė užduotis – šiuolaikiniam žiūrovui pristatyti įvairiapusę ir iki šiol gana siaurai suprastą rašytojos Žemaitės asmenybę? Spektaklio sumanytoja ir pagrindinio vaidmens kūrėja – aktorė Jolanta Dapkūnaitė, spektaklį režisuoja Kirilas Glušajevas. 

Linkim puikios naujos savaitės. Susitikime spektakliuose ir teatro namuose, Malūnų g. 4!

Spektaklis JULIJA. LNDT
Scroll to Top