fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Generalinės repeticijos, IEŠKAU ŽMOGAUS premjera ir picų popietė

Repeticijos, premjera ir kiti mūsų kasdieniai malonumai, kuriais skubame pasidalinti su Jumis!

Pirmadienio popietę tęsėme intensyvų pasiruošimą IEŠKAU ŽMOGAUS premjerai. Po repeticijos, kaip įprastai, improvizacijos mėgėjai susirinko žaisti ir treniruotis IMPRO KLUBE su improvizacijos meistru Kirilas Glušajevas.

Šiltąjį antradienio vakarą mūsų romantikas Povilas Adomaitis į KITO KAMPO namus Kitas Kampas kavinė-baras dar kartelį sukvietė būrį svečių į poezijos skaitymą. Tuo pat metu Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas ir muzikantas Kazimieras nurūko į Garliavą, kur surengė privatų improvizacijos pasirodymą įmonės vakarėlyje. Po visų pasirodymų, vėlyvą vakarą, aktoriai susirinko į dar vieną intensyvią spektaklio IEŠKAU ŽMOGAUS repeticiją. Kai myli tai, ką darai – spėji visur, tiesa? 😊

Trečiadienį įvyko ilgai laukta IEŠKAU ŽMOGAUS premjera! Džiaugiamės, kad gimęs mūsų improvizacijos laboratorijoje, IMPROVIZADIENYJE, spektaklis jau keliasi į didesnes teatrų scenas! Pirmoji premjera įvyko, pavyko ir buvo be galo smagu matyti visas iki paskutinės užimtas vietas. Ačiū susirinkusiems žiūrovams! Jau nekantraujame sužinoti, kokio žmogaus ieškosime gegužės 17 dieną Vilniaus mažajame teatre drauge su pilna sale žiūrovų!

Ketvirtadienis ir penktadienis buvo pilni susitikimų, filmavimų, tačiau tarp krūvos reikalų visuomet randame laiko pabūti drauge su savo TURBO KOMANDA, suvalgyti po picą ir pasidžiaugti kasdieniais pasiekimais. Laimė būti tarp tokių kūrybingų, linksmų ir nutrūktgalviškų žmonių!

Ankstų šeštadienio rytą mūsų nenustygstantis vietoje vadovas Audrius Bružas drauge su parduotuvės Oxford – Shoes with a Story kolektyvu išskubėjo į oro uostą ir išskrido tiesiai į saulėtąją Italiją lankyti verslo partnerių, užmegzti naujų ryšių, ieškoti naujausių avalynės mados siluetų ir parvežti dovanų likusiam kolektyvui. Laukiam grįžtant su įspūdžiais ir saldainiais!

Scroll to Top