fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Daug juoko Kaune, improvizacijos laboratorija ir pasiruošimas premjerai

Mums kiekviena diena kaip šventė, tad džiaugiamės gyvenimu, susitikimais su Jumis, pavasariu ir skubame pasidalinti, ką nuveikėme praėjusią savaitę!

Pirmadienį vyko VELYKINIS IMPRO KLUBAS su Kirilas Glušajevas, kuriame, nepaisant švenčių, mūsų ištikimiausi improvizacijos mėgėjai susirinko treniruoti improvizacijos įgūdžių!

Tarp intensyvių naujo spektaklio QUANTA premjeros repeticijų Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, antradienį mūsų aktorius, melomanas Martynas Nedzinskas dalyvavo Lukiškių kalėjimas 2.0 organizuotame muzikos vakare „Tracks That Changed Our Lives“, kuriame susirinkusiai publikai padovanojo 20 dainų selekciją ir daug nuotaikingų istorijų.

Trečiadienio popietę sugužėjome į autobusą ir išriedėjome į Kauną, kur vakare turėjome nerealiai smagią GERO JUOKO DOZĘ su nepakartojama publika! Dėkojame susirinkusiems žiūrovams, taip energingai įsitraukusiems bei improvizavusiems drauge, ir primename, kad visų lauksime paskutiniuosiuose šio sezono GERO JUOKO DOZĖS pasirodymuose gegužę Vilniuje ir Kaune!

Ketvirtadienį teatro namuose Kitas Kampas kavinė-baras ir vėl praūžė IMPROVIZADIENIS! Šį kartą Audrius Bružas ir Kirilas Glušajevas dviese eksperimentavo ir žaidė improvizacinius žaidimus, įtraukdami visą publiką, kaip mes mėgstame sakyti, jaukioje improvizacijos laboratorijoje. Dėkojame visiems žiūrovams, kurie drąsiai žengė į sceną, aktyviai improvizavo ir, kaip visuomet, užpildė mūsų teatro namus iki paskutinės kėdės!

Ankstų sekmadienio rytą mūsų žavusis Audrius Bružas dalyvavo naujo, Lietuvoje dar nematyto, drabužių prekių ženklo fotosesijoje, kuris jau netrukus pasirodys Sneakers & Readers parduotuvėje!

Na ir kūrybingos savaitės pabaigoje visas KITO KAMPO kolektyvas susirinko į jau šią savaitę pasirodysiančios premjeros, užgimusios būtent mūsų improvizacijos laboratorijoje, IEŠKAU ŽMOGAUS repeticiją! Iki susitikimo su tais, kas jau bilietais pasirūpino, o kas nespėjo – nenusiminkite, dvi datos dar yra, bilietų irgi, tačiau su kiekviena diena jų sparčiai mažėja, tad nieko nelaukite ir griebkite savo bilietą jau dabar!

Scroll to Top