fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Įrašai, fotosesijos ir paskutinioji šio sezono GERO JUOKO DOZĖ Kaune

Kaip ir kiekvieną pirmadienį, dalinamės, kuo gyvenome praėjusią savaitę ir kur turėjome progų susitikti su Jumis, brangūs žiūrovai!

Savaitė prasidėjo tradiciškai IMPRO KLUBE su Kirilas Glušajevas ir būriu improvizacijos entuziastų. Primename, kad į IMPRO KLUBĄ galite patekti kiekvienas, praėjęs INTENSYVIU IMPROVIZACIJOS MOKYMUS PRADEDANTIEMS. Artimiausi – jau gegužės 25-26 dienomis. Vietų dar yra, tad norintieji nesikuklinkite ir pildykite registracijos formą jau dabar –> https://kitaskampas.lt/impro-studija/.

Tik grįžęs keliauninkas Audrius Bružas iš karto kibo į kūrybinius darbus ir antradienį spėjo įgarsinti laidos įrašą, sudalyvauti laidos „Virtuvės istorijos“ filmavime bei duoti interviu apie artėjantį HIPHOP šokių čempionatą, kuriame vienas pagrindinių rėmėjų yra jo vadovaujama Sneakers & Readers parduotuvė.

Trečiadienį Audrius ir Kirilas dar kartelį susitiko Radijo stotis „Radiocentras” studijoje įrašyti naujų eilučių rubrikai TARP EILUČIŲ, kurios jau netrukus skambės radijo bangomis! O tuo pat metu mūsų žavioji aktorė Inga Šepetkaitė drauge su mūsų talentingu pianistu Kazimieru improvizavo foto studijos aikštelėje! Inga ir Kazimieras ruošiasi gegužės 28 dienos DŽIAZO VAKARUI, kuris įvyks teatro KITAS KAMPAS namuose Kitas Kampas kavinė-baras.

Ketvirtadienį turėjome paskutinę šio sezono GERO JUOKO DOZĘ Kaune! Fantastiška energija, azartas ir emocijos – namo grįžome pakylėti! Ačiū Kaunui už buvimą drauge, įsitraukimą bei improvizaciją visuose spektakliuose ir susitiksime jau kitame teatro sezone!

Penktadienį mūsų meno vadovas, aktorius, režisierius, improvizacijos treneris ir dramos terapeutas Kirilas Glušajevas dalyvavo LRT RADIJAS laidoje „10-20“, kurioje klausytojams pasakojo apie emocinę sveikatą, dramos terapiją ir jos kelius Lietuvoje bei Europoje. Visą laidos įrašą galite išgirsti čia –> https://www.lrt.lt/…/emocines-sveikatos-gerinimui…

Savaitgalį pasitikome didžiulės įmonės privačiame vakarėlyje, kuriame šmaikštų improvizacijos pasirodymą užkūrė mūsų talentingi aktoriai Martynas ir Kirilas bei pianistas Nikita. Džiaugiamės, kad nenustojate švęsti gyvenimo, o į savo svarbiausias šventes pasikviečiate ir mus!

Smagios ir turiningos savaitės linki visa teatro KITAS KAMPAS komanda!

Scroll to Top