fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Burtai, atviri pokalbiai, privačios šventės ir improvizacijos mokymai

Paskutinės savaitės prieš teatro sezono uždarymą skrieja su dideliu pagreičiu, tad pasiraitoję rankoves lekiame, kuriame ir džiaugiamės kiekvienu susitikimu su Jumis. Ir, kaip įprastai, dalinamės nuveiktais kūrybiniais darbais su Jumis!

Savaitė tradiciškai prasidėjo IMPRO KLUBE. Džiaugiamės, kad susibūrė tikrai šauni kompanija žmonių, kurie kiekvieną savaitę susitinka treniruoti savo improvizacinių įgūdžių, tobulėti ir vis labiau prisijaukinti nežinomybę ir neapibrėžtumą.

Trečiadienio vakarą teatro KITAS KAMPAS namus Kitas Kampas kavinė-baras užbūrė Justinas Malinauskas, surengęs Magijos vakarą NE Į MIKROFONĄ paskutinį kartą šiame sezone. Dėkojame visiems, kurie bent kartą buvote atėję ir akylai stebėjote tas magiškas Justino iliuzijas! Pažadame, kad su Justinas tikrai grįš jau kitame teatro sezone!

Kol mūsų meno vadovas Kirilas Glušajevas dalyvavo naujo Suomių filmo filmavime, ketvirtadienį Audrius Bružas nurūko į Šiaulius, kur jį pasiriko ne tik audra su lietumi bei kruša, bet ir labai šilta publika, susirinkusi į AtlantisCinemas surengtą ATVIRĄ POKALBĮ su Audriumi. Dėkojame susirinkusiems ir siunčiame šiltus linkėjimus! O štai mūsų talentingasis aktorius Martynas Nedzinskas tuo metu su itin didelio populiarumo susilaukusiu Lietuvos nacionalinis dramos teatras spektakliu RESPUBLIKA surengė net tris rodymus Briuselyje!

Savaitgalį, kaip jau tampa įprasta artėjant vasarai, pasitikome privačioje šventėje! Audrius Bružas tapo žėrinčios 90-ųjų diskotekos vedančiuoju, o vakaro eigoje drauge su Kirilu vakaro svečiams surengė šmaikštų improvizacijos šou.

Savaitgalį Vilniuje, Užupyje, vyko ne tik Vilniaus pusmaratonio renginys, bet ir Kirilo Glušajevo vedami INTENSYVŪS IMPROVIZACIJOS MOKYMAI PRADEDANTIEMS. Šį kartą žavus moterų kolektyvas išbandė save improvizacijos treniruotėje, gavo ne tik teorinių žinių, bet ir patarimų, kaip jaustis drąsiau neapibrėžtose situacijose ir neišsigąsti nežinomybės.

Scroll to Top