fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Impro klubas, teatro namų repertuaras, spektakliai ir HIP HOP čempionatas

Nors orai jau lepina ir norisi vis dažniau laisvalaikį praleisti gamtoje, mūsų ištikimiausi IMPRO KLUBO entuziastai tradiciškai praėjusio pirmadienio vakarą treniravo savo improvizacinius įgūdžius su nepailstančiu treneriu Kirilas Glušajevas. Kviečiame visus, mėgstančius (arba labai nemėgstančius, bet norinčius pamėgti) nežinomybę ir spontaniškumą, į INTENSYVIUS IMPROVIZACIJOS MOKYMUS PRADEDANTIEMS, kurie vyks artėjantį savaitgalį, ir įstoti į improvizacijos mėgėjų klubą! Juk geriau vieną kartą pabandyti negu sėdėti ir 100 kartų skaityti! Daugiau informacijos ir registracija –> https://kitaskampas.lt/impro-studija/

Praėjusią savaitę kvietėme visus susitikti mūsų teatro namuose Kitas Kampas kavinė-baras – antradienį susirinkome pasiklausyti aktoriaus Povilas Adomaitis poezijos skaitymų apie meilę, ketvirtadienį – į tinklalaidės apie neseniai praūžusią Euroviziją filmavimą, o penktadienį – pasitikti savaitgalio mūsų gėlėtoje terasoje, kurią apželdino pats Audrius Bružas! Džiaugiamės, kad aplankote teatro KITAS KAMPAS namus ir pripildote juos savo šypsenomis!

Teatro KITAS KAMPAS kokteilių baras

Penktadienį Vilniaus mažajame teatre priešpaskutinį kartą šiame teatro sezone rodėme savo naująjį ilgos formos improvizacijos spektaklį IEŠKAU ŽMOGAUS pilnut pilnutėlėje salėje! Šį kartą su žiūrovais ieškojome Eugenijaus iš Marijampolės. Kupina aistrų ir netikėtų posūkių istorija baigėsi laimingai, visi iškeliavome su šypsenomis veide ir, kaip visuomet, pačiomis geriausiomis emocijomis. Dėkojame visiems susirinkusiems žiūrovams už aktyvų įsitraukimą ir pagalbą Eugenijaus paieškose!

Savaitgalis taip pat buvo aktyvus ir kūrybingas! Šeštadienį Vilniaus mažajame teatre aktorius Martynas Nedzinskas dar kartą su žiūrovais prisiminė NUOSTABIŲ DALYKŲ sąrašą, dėl kurio tikrai verta gyventi šiame pasaulyje. Tuo pat metu, teatro KITAS KAMPAS namuose turėjome privačią šventę, kurioje šmaikštų improvizacijos pasirodymą surengė Kirilas Glušajevas, tik ką iš saulėtosios Sardinijos nusileidęs Audrius Bružas bei pianistas Giedrius Nakas.

Sekmadienį judėjome HIP HOP ritmu! Dauge su parduotuvės Sneakers & Readers komanda jos įkūrėjas Audrius Bružas dalyvavo Lietuvos breiko ir hiphopo čempionate, išbandė save šokių aikštelėje bei įsteigė pagrindinį prizą HIP HOP šokių Lietuvos čempionui! Dar kartą sveikiname visus dalyvius, laimėtojus ir susirinkusius žiūrovus su puikiu reginiu!

Pačioje savaitės pabaigoje, sekmadienio pavakarę, paskutinį kartą šiame sezone kauniečius pakvietėme į NUOSTABIUS DALYKUS Kauno kino centras „Romuva“. Ačiū Kaunui, kad visa šį sezoną buvote drauge ir susitiksime jau kitame teatro sezone!

Scroll to Top