fbpx

ŠVENTINĖ SAVAITĖ KITU KAMPU. Sezono uždarymo fiesta, renginių maratonas ir su trenksmu pasitikta vasara!

Praūžus teatro KITAS KAMPAS jubiliejinio sezono uždarymo fiestai vis dar nenustojame tarpusavy dalintis emocijomis, akimirkomis ir Jūsų žinutėmis! Tuo, kaip visuomet, skubame pasidalinti ir su Jumis!

Su dideliu nekantrumu ir jauduliu širdyse pradėjome naują savaitę. Kol Improvizacijos entuziastai tradiciškai treniravosi IMPRO KLUBE su treneriu Kirilas Glušajevas, likęs kolektyvas dėliojo paskutinius taškus didžiosios fiestos repertuare.

Teatro sezono uždarymo renginių maratonas prasidėjo antradienį, romantiškai vasarišku aktoriaus Povilas Adomaitis poezijos vakaru teatro namuose Kitas Kampas kavinė-baras.

Trečiadienį paskutinį kartą šiame sezone aktorius Martynas Nedzinskas perėjo per NUOSTABIŲ DALYKŲ sąrašą, dėl kurių verta gyventi šiame pasaulyje. Dar kartą dėkojame visiems žiūrovams, kad praėjusiais metais šis spektaklis, anot didžiausio bilietų pardavimo tinklo Bilietai.lt, buvo pats populiariausias!

Tuo pat metu mūsų teatro namuose praūžė IMPROTMŪŠIS, kuriame susirungė Audrius Bružas ir Povilas Adomaitis! Buvo beprotiškai azartiška ir nuotaikinga kova. Šį kartą laimėjo ir čempiono šlovę namo išsinešė raudonąjį ringo kampą atstovavęs Audrius. Pažadame, kad revanšas kitame teatro sezone tikrai įvyks!

Ketvirtadienį buvo didžioji diena! Įvyko ilgai ruoštas ir nekantriai lauktas teatro KITAS KAMPAS gimtadienio bei sezono uždarymo fiestos vakarėlis! Pradėję vakarą su GERO JUOKO DOZĖS pasirodymu „Menų spaustuvėje“, pilnut pilnutėlėje salėje, visus žiūrovus ir bičiulius sukvietėme į mūsų jaukius teatro namus pasidžiaugti jubiliejiniu teatro sezonu, prisiminti gražiausias akimirkas, premjeras, pabūti, pabendrauti, pasijuokti ir pasidžiaugti drauge! Esame be galo laimingi sulaukę tiek daug svečių, glėbių gėlių ir Jūsų šypsenų! Linkime dar daug tokių progų, susitikimų ir džiaugsmo mums visiems! AČIŪ, kad buvote drauge visus šiuos teatro metus! 🥳

Kol Audrius vedė privatų įmonės vakarėlį ir drauge su Martynu bei pianistu Kazimieru surengė improvizacijos pasirodymą renginio svečiams, penktadienį, po audringo teatro sezono uždarymo vakarėlio, į teatro namus atvyko seniai matytas ir ilgai lauktas Dj Tėvas Kirilas Glušajevas ir ne vienas! Su paslaptingai atsiradusiu ir jau gerokai ūgtelėjusiu posūniu Hubertu Nikita! Muzikinė programa buvo kaip visuomet teatrališka, su puikiai atrinktais, laiko ir kartų patikrintais muzikiniai kūriniais, o teatro namus pripildė puiki kompanija svečių, kurie judėjo šokio ritmu iki paskutinės dainos! Ačiū visiems pasitikusiems vasarą KITU KAMPU!

Šeštadienio vakarą ir vėl praleidome mylimos publikos apsuptyje – Kirilas Glušajevas, Inga Šepetkaitė ir Kazimieras Krulikovskis surengė smagų improvizacijos pasirodymą privačioje šventėje. Dėkojame, kad kviečiate savo asmenines šventes švęsti drauge!

Pirmasis birželio sekmadienis buvo dedikuotas tėčiams. Dar kartą sveikiname ir linkime visiems pasaulio tėčiams džiugesio širdyse ir šypsenų veiduose! ❤️

M. Nedzinskas

Tai bent savaitė praūžė! Dar kartą dėkojame visiems, kurie visa šį sezoną mus lydėjo, kūrė, džiaugėsi ir šventė drauge su mumis! Tie, kurie nespėjote pamatyti paskutinių šio sezono spektaklių, dar turite galimybę mus išvysti šių metų „Kultūros naktyje“. Birželio 7 d. surengsime net du nemokamus improvizacijos pasirodymus Lukiškių g. 9.

Scroll to Top