fbpx

Teatras „Kitas kampas“ Užupyje užkūrė aistringą vakarėlį

Rugsėjo 2 d. Užupio širdyje nugriaudėjo teatro „Kitas kampas“ baro 1-ių metų gimtadienio vakarėlis. Į šventę rinkosi seksualūs teatro žiūrovai, baro lankytojai bei aktorių draugai.

Teatro KITAS KAMPAS baro gimtadienis/ Martyno Vitėno nuotr.

Vakaro programą jungė jaudinanti vakarėlio tema – „seksualumas“. Kvietime svečiams buvo nurodyta į temą pažvelgti kūrybiškai: patys „nuspręskite, kas Jums yra seksualu“. Vieniems tai odines kelnes, kaukės, antrankiai, o kitiems – elegantiškos suknelės, kostiumai ar raudonos lūpos. Teatro „Kitas kampas“ aktorių teigimu, tai puiki ir plati tema žaidimui, improvizacijai.

Karštą atmosferą kokteilių bare „Kitas kampas“ kūrė specialiai tam vakarui barmenės-miksologės Rūtos Šeduikytės sukurtas gėrimų meniu: nuo saldžiosios frozen margaritos iki pretenzingosios bloody mary.

Renginio muzika rūpinosi aktorius Kirilas Glušajevas, teatro baro svečių pažįstamas DJ Tėvo slapyvardžiu. Jis svečius džiugino ne tik skirtingų dešimtmečių seksualiais muzikos ritmais, bet ir pasipuošė ekstravagantišku vakarėlio temą atspindinčiu kostiumu. Baro gimtadienio atmosferą kaitino gyvos muzikos pasirodymai bei karštas barmeno Luka Mokka performansas.

Gintarė Latvėnaitė ir Kirilas Glušajevas-DJ Tėvas/ Martyno Vitėno nuotr.

„Labai gera, kad jums gera čia būti. Labiausiai ko linkiu, tai gerti gėrį į save ir juo dalintis. Nesvarbu kur būtumėte – bare, kaime, mieste, darbe ar namuose”, – į baro „Kitas kampas“ renginio svečius kreipėsi teatro vadovas, aktorius Audrius Bružas ir dėkojo gausiai susirinkusiam svečių būriui.

Kviečiame pamatyti renginio akimirkas!

Teatro KITAS KAMPAS baro komanda/ Martyno Vitėno nuotr.
Teatro KITAS KAMPAS baro gimtadienis/ Martyno Vitėno nuotr.
Teatro KITAS KAMPAS baro gimtadienis/ Martyno Vitėno nuotr.
Luka Mokka performansas/ Martyno Vitėno nuotr.
Scroll to Top