fbpx

#SavaitėKituKampu. Privačių švenčių maratonas tęsiasi!

Praėjusi savaitė buvo dedikuota Jūsų šventėms – 7 privatūs vakarėliai per 4 dienas! 7/7 švenčių sudalyvavo teatro KITAS KAMPAS vadovas Audrius Bružas.

Pirmadienį Kirilas Glušajevas su Audriumi Bružu pradėjo kepdami naujus įrašus Radiocentro rubrikoje „Tarp eilučių“. Po jų Kirilas išskubėjo į teatro KITAS KAMPAS namus-kokteilių barą susitikti su improvizacijos aistruoliais IMPRO KLUBE.

Antradienį prasidėjo privačių švenčių maratonas! Tądien Audrius, Kirilas ir muzikantas Kazimieras turėjo du pasirodymus įmonių vakarėliuose Vilniuje.

Trečiadienį @Audriusbru šoko į vedėjo batus ir pravedė iškilmingą įmonės šventę.

Ketvirtadienį Kirilo, Audriaus ir Kazimiero trejetukas susibūrė dar kartą ir vėl surengė improvizacijų pasirodymus dvejose šventėse Vilniuje.

Penktadienį Kazimierą pakeitęs Nikita toliau keliavo drauge su Kirilu ir Audriumi improvizuoti privačiose šventėse. Ir vėl surengė du pasirodymus!

Gal ir su ramentais, bet vis tiek scenoje nuostabus mūsų aktorius Martynas Nedzinskas sekmadienį suvaidino kultiniame spektaklyje „Išvarymas“ (rež. O. Koršunovas) Nacionaliniame dramos teatre.

Scroll to Top