fbpx

#SavaitėKituKampu. Kurti ir švęsti drauge!

Praėjusią savaitę Audrius Bružas vedė labai tikro ir nuoširdaus Aurimo Valujavičiaus filmo „Irklais per Atlantą“ premjerą, po kurios visus pakvietėme į mūsų teatro KITAS KAMPAS namus – kokteilių barą iš arčiau susipažinti su Aurimu, pasikalbėti ir pasidalinti filmo įspūdžiais.

Atėjus savaitgaliui uždarėme itin intensyvų privačių švenčių maratoną! Turėjome net tris šventes, kuriose svečius sveikino Audrius Bružas, Kirill Glushajev, Martynas Nedzinskas ir Kazimieras Krulikovskis. Dėkojame, kad kviečiate švęsti su Jumis!

Sekmadienį atšventėme Kalėdas ir mes! Teatro KITAS KAMPAS, KITO KAMPO kokteilių baro, „Sneakers & Readers“ ir „Oxford“ kolektyvai visi drauge turėjome smagią išvyką, kur ne tik pasidžiaugėme praėjusių metų veiklų rezultatais bei pasiekimais, bet ir atsipalaidavome, improvizavome, paruošėme vieni kitiems linksmų užduočių ir žaidimų. Ačiū visai KOMANDAI, žengiančiai koja kojon drauge!

Šiek tiek atsipūtėme ir judame toliau! Paskelbėme daug naujų pasirodymų datų, tad lauksime Jūsų visų premjerose, spektakliuose bei teatro namuose!

Iki pasimatymo!

Scroll to Top