fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Vasarą užuodžiam pamažu!

Praėjusi savaitė į teatro KITAS KAMPAS namus įžengė ypatingai – vilkint magijos persmelktą apsiaustą. Antradienį, kovo 14 d., teatro bare vyko paslapčių kupinas iliuzonisto Justino Malinausko magijos vakaras, kurio metu išvydome dar nematytus triukus, Justinas pasidalijo gyvenimiškomis ir smagiomis istorijomis, kurios, kaip jis sako, ima ir nutinka, kai esi iliuzionistas. Sužinojome, kokius triukus Justinas rodė policininkams reido metu vidury nakties, kaip pasirodymą atliko labiausiai saugomoje vietoje Lietuvoje ir kaip iliuzionistai išsisuka, jeigu triukas neįvyksta pagal planą. Buvo labai įdomu!

Vos spėjus prasisklaidyti magijos debesims,  jau kitą vakarą po J.Malinausko šou,  teatro KITAS KAMPAS namai paniro į dar kitokias emocijas. Trečiadienį, kovo 15 d., buvo tęsiamas menininkės, performansų kūrėjos Monikos Dirsytės kuruojamas performansų ciklas – PERFORMANSŲ TREČIADIENIAI. Išvydome ketvirtąjį ciklo performansą – NEIŠSAKYTI ŽODŽIAI. Jį atliko animaciją studijuojanti menininkė Eva Rodz, 2022 m. laimėjusi pagrindinį prizą Lietuvos kūrėjų programoje, animacijos ir kompiuterinių žaidimų festivalyje “BLON”. Dėkojame visiems susirinkusiems!

Pranešame, jog kitą savaitę teatro namuose vyks performansų kūrėjos Monikos Dirsytės kūrybos PRISTATYMAS. Atvykusieji turės galimybę susipažinti su menininkės kūrybos kelio ypatumais, išgirsti ir išvysti niekur nepasakotų ir  nematytų performansų, sužinoti, kokios nesėkmės ir sėkmės gali aplankyti kūrybiniame procese. Kviečiame užsukti KOVO 29 d. 19 val. į teatro KITAS KAMPAS namus Užupyje. Renginys NEMOKAMAS. Daugiau informacijos apie performansų ciklą -> https://bit.ly/3kcn3Lg

Tęsiant praėjusios savaitės įspūdžius, ketvirtadienį teatro KITAS KAMPAS bare nuaidėjo Cocktail Queen – Rūtelės vakaras. Į teatro namus sugūžėjo, rodos, ištikimiausi gero skonio mylėtojai, ausis glostė malonūs muzikiniai skambesiai, o Rūta stebino susirinkusius degustatorius išradingais tiek skoniu, tiek išvaizda geriamaisiais kūriniais.  

Kalbant apie savaitės pabaigą, ją užbaigėme su dar daugiau įspūdžių! Šeštadienį, Šv. Patriko dieną, 15 valandą 10 minučių Užupyje kartu su Dūmų fabriku atidarėme pirmąjį žalią kelią be spūsčių! Maršrutu Dūmų fabriko – Kitas kampas uostu atkeliavo pirmasis krovinys, o teatro bare iškart po to vyko pokalbis apie Naują Vilnią, Užupį ir mus jungiančią Vilnelę kartu su istoriku ir gidu Vladu Liepuoniumi, Dūmų fabriko veiklos vystymo vadovu Gintaru Bingeliu  bei  teatro KITAS KAMPAS meno vadovu, režisieriumi Kirilu Glušajevu.

Na, o prie ko čia ta vasara?  O prie to, kad pastebėjome, jog ledai TIRPSTA ir gamta BUNDA! O jei gamta bunda, vadinasi iš urvų jau ir barsukai parsprunka… Kitaip tariant – jau laikas KEISTI KAILĮ! Laikas transformuoti žiemą į vasarą, kailį į įdegusią odą, o vargą į juoką. Ta proga paskelbėme VIENINTELIO ir DIDŽIAUSIO šią vasarą improvizacijos šou VASAROS GERO JUOKO DOZĖ datą! Atidarykime vasaros sezoną kartu BIRŽELIO 3 d. Palangoje, Palangos Koncertų Salėje.

Bilietai jau prekyboje -> https://bit.ly/3n6X6xN

Užteks šalti – griebkim GYVENTI!

Scroll to Top