fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Švęsti, gyvenimą reikia švęsti!

Kol teatro KITAS KAMPAS vadovas, aktorius Audrius Bružas keliavo po Barseloną su abejingų nepaliekančiu kelionių šou METAM MONETĄ ir leidosi į nutrūktgalviškus nuotykius, o improvizacijos guru Kirilas Glušajevas vedė privačią šventę Vilniuje, teatro namuose trečiadienio vakarą vyko magijos kelionė su iliuzonistu Justinu Malinausku. Vakaro metu išgirdome ne tik daugybę juokingų istorijų iš Justino profesinio gyvenimo, išvydome žadą atimančius magijos triukus, bet ir sužinojome, kaip kai kurie iš jų veikia, kuo skiriasi iliuzonistas nuo tiesiog vagies ir kaip iliuzionistai išsisuka, jeigu triukas nevyksta pagal planą. Buvo labai jaukus, magiškas ir smagus laikas! Dėkojame Tau Justinai ir visiems buvusiems šį vakarą kartu!

Ketvirtadienį teatro KITAS KAMPAS meno vadovas, režisierius ir aktorius Kirilas Glušajevas vėl išskubėjo į privačios fiestos iškvietimą, tačiau teatro namai tikrai neliko vieniši – čia taip pat aidėjo juokas ir linksmybės, nes į svečius atvyko labai gyvybingas kolektyvas švęsti įmonės šventę.

Teatro KITAS KAMPAS namai yra ir Jūsų namai! Suorganizuoti asmeninę ar įmonės šventę teatro KITAS KAMPAS kokteilių bare gali padėti mūsų profesionalių barmenų komanda. Jei norėtumėte sužinoti daugiau -> https://kitaskampas.lt/kavine-baras/  arba parašykite el. p. Tomas@kitaskampas.lt

Į savaitgalį įšokome su dar daugiau linksmybių ir skanybių! Teatro bare vyko šio sezono paskutinis mūsų mylimos barmenės, profesionalios miksologės Rūtos Šeduik vakaras. Mėgavomės ypatingais, tik tam vakarui sukurtais Rūtos kokteiliais, įmantriais skoniais, teatro KITAS KAMPAS improvizatoriaus Martyno Nedzinsko gamintu kimchi, kuris pateko į specialaus kokteilio sudėtį, jaukiu šurmuliu, šypsenomis ir maloniais muzikiniais skambesiais!

Na, o dabar ir toliau ruošiamės DIDŽIAUSIAM IR VIENINTELIAM šios vasaros improvizacijos šou VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Jau greitai, BIRŽELIO 3 D., išsinersime iš kailio ir atidarysime vasaros sezoną kartu baltu smėliu nusidriekusiame pajūrio kurorte, Palangoje!

Bilietai -> https://bit.ly/3GBnyq2

Švęskime ir mėgaukimės gyvenimu! <3

Scroll to Top