fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Sausio pabaiga.

#SavaitėKituKampu

Šiandien visa mūsų komanda nekantriai laukia rytojaus pasirodymo Klaipėdoje, kuriuo baigsime NAUJAMETINĖS GERO JUOKO DOZĖS gastroles. Paskutiniai bilietai į didžiausią improvizacijos pasirodymą su gyvos muzikos grupe -> https://bit.ly/3RjxGbl

Paskutinę sausio savaitę lankėmės Kaune, kur rodėme Martynas Nedzinskas monospektaklį NUOSTABŪS DALYKAI. Dėkojame įsitraukusiai Kauno publikai, kuri kartu su aktoriumi kūrė šį spektaklį. Kaune susitiksime kovo 22 dieną, bilietai netrukus bus prekyboje, o kol kas išsisaugokite datą!

Teatro namuose, Kitas Kampas kavinė-baras, surengėme dar vieną Justinas Malinauskas magijos vakarą NE Į MIKROFONĄ. Justinas renginio dalyvius stebino ne tik triukais ir užbūrė iliuzijomis, bet ir dalijosi linksmomis istorijomis apie tai, kaip iliuzijos triukai praverčia kasdienybėje!

Aktoriai tris kartus praėjusią savaitę vyko į Jūsų privačias šventes, kur surengė asmeninius, tik Jums skirtus improvizacijos pasirodymus! Mums buvo labai smagu, dėkojame už įsitraukimą ir šiltus priėmimus!

Primename, kad laukiame Jūsų svečiuose ir teatro namuose, kokteilių bare KITAS KAMPAS, Malūnų g. 4. Užsukit pasisveikinti! Čia meilės dieną, vasario 14 d., surengsime jautrų ir sentimentalų Kirill Glushajev ir Audrius Bružas poezijos, meilės dainų, ašarėlių bei bučinių ir apsikabinimų vakarą, o vasario 16 d. kviesime kartu dainuoti patriotines dainas. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną mūsų teatro namuose vyks akustinis koncertas ATVIRA SCENA: DAINOS LIETUVAI.

Puikios savaitės, susitikime spektakliuose!

Scroll to Top