fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Linksmybės prasideda tuomet, kai pasakai TAIP.

Improvizacijoje sakoma, kad linksmybės prasideda tuomet, kai pasakai TAIP, o TAIP mes sakome visada, todėl kiekviena savaitė mus yra nauja savaitė, nauji potyriai, nauji darbai ir naujas laikas švęsti bei gyventi gyvenimą!

Praėjusią savaitę užbaigėme NAUJAMETINĖS GERO JUOKO DOZĖS gastroles. Didžiausius improvizacijos šou surengėme Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Ačiū, kad naujuosius metus atšventėte kartu su teatru KITAS KAMPAS! Artimiausiu metu į improvizacijos šou GERO JUOKO DOZĖ pakviesime kovo 29 d. Vilniuje https://bit.ly/3lgCXUP Bilietai tirpsta, tad nesnauskite!

Sausio 31 d. sveikinome savo draugus Radijo stotis „Radiocentras” su gimtadieniu! Tiesioginiame radijo eteryje lankėsi mūsų aktoriai, radijo rubrikos NĖR PROBLEMŲ vedėjai Audrius Bružas ir Kirill Glushajev.

Po GERO JUOKO DOZĖS pasirodymo likome uostamiestyje, kur pirmą kartą Klaipėdos dramos teatras rodėmes Martynas Nedzinskas monospektaklį NUOSTABŪS DALYKAI. Buvo taip gera ir jauku, nekantraujame sugrįžti kovą! Liko mažiau nei pusę bilietų: https://bit.ly/3DM3UpX

Vasario 2 d. į Kitas Kampas kavinė-baras grįžo išskirtinis, žiūrovų itin laukiamas, jaukus ir artimas KITO KAMPO IMPROVIZADIENIS! Šis improvizacijos pasirodymo formatas yra visiškai kitoks. Tai – mūsų improvizacijos laboratorija, į kurią pakviečiame išskirtinai TIK 40 žiūrovų. Čia dalyvauja visi – aktoriai, teatro KITAS KAMPAS administracija ir, žinoma, susirinkusi publika. Čia išbandome naujus, didžiuosiuose pasirodymuose dar nežaistus ir neišbandytus improvizacijos žaidimus. IMPROVIZADIENYJE susitinkame kas antrą ketvirtadienį, o mūsų sekėjai mums dažnai sako, kad neįmanoma nusipirkti bilieto!!! Į kovo mėnesio IMPROVIZADIENIUS bilietų dar yra. Dalijamės nuoroda -> https://bit.ly/3Y7xgr1

Savaitės pabaigoje mūsų laukė renginiai bei privačios šventės, į kurias pasikvietėte ir improvizatorius – kaip renginių vedėjus arba tam, kad surengtume Jums privačius improvizacijos pasirodymus! Kaip ir minėjome įrašo pradžioje, linksmybės prasideda tuomet, kai pasakai TAIP, tad linkime dažniau sakyti TAIP ir pasinerti į improvizaciją!

Scroll to Top