fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Renginiai, muzika, laisvė ir meilė!

Savaitės bėga nenuvaldomu greičiu. Nors oras už lango ir pokštauja, jau kvepia pavasariu ir mes intensyviai ruošiamės teatro sezono pabaigai. Netrukus paskelbsime naujas spektaklių datas bei kviesime Jus į grandiozinį improvizacijos šou pajūryje! O kol laukiate naujienų, mes, kaip ir kiekvieną pirmadienį, dalijamės teatro naujienomis ir įvykiais, kuriais gyvenome praėjusią savaitę.

Vasario 14 d. teatro žiūrovus kvietėme į meilės dieną pažvelgti kitu kampu. Teatro namuose surengėme neeilinę premjerą! „Meilės laivas“ – tai poezijos, muzikos ir romantikos vakaras, kurio metu aktoriai Audrius Bružas ir Kirilas Glušajevas skaitė populiariausių Lietuvos estrados dainų eiles, o poezijai sentimentalumo pridėjo jautrūs Nikitos Kiriuchino pianino garsai. Šis žanras – „Waterproof poezija“ – autorinis Giedriaus Savicko poezijos vakaras, kurį aktorius leido išbandyti ir improvizacijos teatro KITAS KAMPAS aktoriams. Dėkojame visiems susirinkusiems ir kviečiame pasižvalgyti po renginio akimirkas!

Trečiadienį mūsų aktorius ir teatro vadovas A. Bružas vedė Lazdynų baseino atidarymo renginį kviestiniams svečiams. Anot Audriaus, tai tikrai vienas įspūdingiausių ir moderniausių baseinų, kuriuos jam teko matyti. Ar jau spėjote apsilankyti naujame baseine?

Teatro KITAS KAMPAS namai yra ir Jūsų namai! Praėjusią savaitę čia buvo užpūstos dar vienos gimtadienio žvakutės. Suorganizuoti asmeninę ar įmonės šventę teatro KITAS KAMPAS kokteilių bare gali padėti mūsų profesionalių barmenų komanda. Jei norėtumėte sužinoti daugiau -> https://kitaskampas.lt/kavine-baras/  arba parašykite el. p. Tomas@kitaskampas.lt

Ko gero, neleisite mums sumeluoti, kad gražiausia praėjusios savaitės šventė – tai Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šiemet ją jaukiai minėjome kartu su kariu Laurynu Sičiūnu ir akustiniu jo koncertu DAINOS LIETUVAI. Koncerto metu skambėjo ne tik Lietuvai skirtos dainos, bet ir šiuo metu dėl savo laisvės kovojančios Ukrainos himnas, o koncerto žiūrovai buvo kviečiami vietoj bilieto į koncertą paaukoti akcijai #radarom. Tai buvo vienas iš jautriausių ir jaukiausių mūsų teatro namuose vykusių koncertų. Artimiausias ATVIROS SCENOS koncertas jau kovo 7 d. Daugiau informacijos netrukus teatro namų facebook puslapyje.

O savaitę palydėjome griausmingai! Teatro namuose penktadienį  aidėjo juokas, nuoširdūs čia susirinkusių baro svečių pokalbiai ir aktoriaus Martyno Nedzinsko grojama vinilinių plokštelių  muzika. Svečių gomurius džiugino neįprastų ir tik vienam vakarui sukurtų Rūtos Šeduik kokteilių skoniai bei jūros gėrybės. Gera ir jauku būti kartu su Jumis.

Šią savaitę teatro namuose pristatysime naują renginių ciklą – Monikos Dirsytės kuruojamų performansų trečiadienius. Renginiai nemokami, o pirmasis performansas teatro namuose bus parodytas jau vasario 22 d. Atvykti ir išvysti performansą galėsite Jums patogiu metu nuo 18:30 iki pat 22:00. Daugiau informacijos apie visa renginių ciklą -> https://bit.ly/3kcn3Lg

Puikių paskutinių žiemos dienų. Nesušalkite!

Scroll to Top