fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Į pavasarį visu greičiu!

„Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“ Praėjusią savaitę su trenksmu į gyvenimo eterį įvirto ilgai laukti Kanapinis su Lašininiu. Žinoma, neapsiėjo jie be įnirtingos dvikovos. Neeilinį palaikymą jausdamas Kanapinis, baigė kovą nokautu ir išdidžiai paskelbė PAVASARIO karaliavimo pradžią! O tai reiškia, kad nuo dabar atbunda tikrasis POLĖKIS ir LINKSMYBĖS! Taip ir apibūdintume įvykius ir naujienas, kurie gyvavo teatro namuose praėjusią savaitę.

Vasario 22 d., praėjusį trečiadienį, teatro KITAS KAMPAS namuose įvyko Monikos Dirsytės kuruojamų performansų ciklo ATIDARYMAS! Performansų ciklas buvo atidarytas su pasirodymu – TIKRA/NETIKRA. Tai vienas iš pirmųjų meninkės darbų, kuris buvo parodytas Jono Meko vizualiųjų menų galerijoje 2014 metais. Performansu TIKRA/NETIKRA pirmiausia skatinama atkreipti dėmesį į šiandieninį gyvenamąjį pasaulį ir jam būdingą vertybinį bei idėjinį turinį, nužymintį naujas realybės suvokimo ribas. Dėkojame visiems susirinkusiems ir kviečiame pasižvalgyti po renginio akimirkas!

Primename, jog šią savaitę teatro namuose tęsiame renginių ciklą – Monikos Dirsytės kuruojamų performansų trečiadienius. Renginiai nemokami, o antrasis performansas teatro namuose bus parodytas jau šį trečiadienį, KOVO 1 d., 18:00 val. Performanso trukmė apie 3-4 val.  Atvykti galima Jums patogiu metu. Daugiau informacijos apie performansą ir visą renginių ciklą -> https://bit.ly/3kcn3Lg

Tęsiant praėjusios savaitės įspūdžius, ketvirtadienį teatro KITAS KAMPAS bare vyko improvizacijos laboratorija, kitaip tariant, išskirtinis, žiūrovų itin laukiamas, jaukus ir artimas KITO KAMPO IMPROVIZADIENIS! Šis improvizacijos pasirodymo formatas yra visiškai kitoks, čia dalyvauja visi – aktoriai, teatro KITAS KAMPAS administracija ir, žinoma, susirinkusi publika. Improvizadienyje, kas antrą ketvirtadienį, išbandome naujus, didžiuosiuose pasirodymuose dar nežaistus ir neišbandytus improvizacijos žaidimus. Jei dar nebuvai apsilankęs (-iusi), būtinai užsuk!

Kalbant apie savaitės pabaigą, ją užbaigėme su dar daugiau MAGIJOS! Teatro namuose penktadienį skambėjo pati gražiausia muzika – tai gimtadieniškas džiazas, juokas ir nuoširdžiausi palinkėjimai mūsų mylimam draugui, iliuzonistui Justinui Malinauskui, pasitikusiam mūsų bare dar vienus nuostabius savo gyvenimo metus. Svečius džiugino įvairios, linksmos ir intelektualios pramogos, kaip protmūšis, o vakarą vainikavo ir teatro KITAS KAMPAS aktorių Audriaus Bružo ir Martyno Nedzinsko improvizacijos pasirodymas. Ne paslaptis, teatro namai mėgsta aidintį, šventišką šurmulį, linksmybes ir juoką – tad šeštadienį svečiuose turėjome dar vieną privačią šventę – jubiliejų! Ir žinoma, kur juokas, ten ir mūsų aktoriai – vakaro svečiams šypsenas kėlė Audriaus Bružo ir Kirilo Glušajevo pasirodymas. Iškart po jo, aktoriai jau skriejo linksminti kitos šventės dalyvių – kaip ir sakėme, tikras pavasariškas polėkis!

Teatro KITAS KAMPAS namai yra ir Jūsų namai! Suorganizuoti asmeninę ar įmonės šventę teatro KITAS KAMPAS kokteilių bare gali padėti mūsų profesionalių barmenų komanda. Jei norėtumėte sužinoti daugiau -> https://kitaskampas.lt/kavine-baras/  arba parašykite el. p. Tomas@kitaskampas.lt

Na, o jei gyvenimo rutinoje šiuo metu ima trūkti magijos, kviečiame Jus į išskirtinį Justino Malinausko magijos vakarą „NE Į MIKROFONĄ” jau KOVO 14 d. teatro KITAS KAMPAS namuose! Pasirodymo metu laukia triukai su istorijomis iš Justino profesinio gyvenimo: sužinosite, kokius triukus Justinas rodė policininkams reido metu vidury nakties, kaip pasirodymą atliko labiausiai saugomoje vietoje Lietuvoje ar kaip iliuzionistai išsisuka, jeigu triukas neįvyksta pagal planą. Išmoksite ne tik atpažinti, kada žmogus meluoja, bet ir pramoksite groti pianinu net nepažinodami natų. Ir, žinoma, Justinas scenoje bus ne vienas – prisijungs ir legendinė POMPIKĖ iš „Lietuvos talentų“ superfinalo!

Bilietai -> https://bit.ly/3jIa5oa

Linkime nuotaikingos savaitės. Nepamirškite – gyvenimą reikia ŠVĘSTI!

Scroll to Top