fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Premjera, eilės Lietuvai ir šventės teatro namuose

Nors ir trumpa, bet labai prasminga savaitė, kurios akimirkomis norime pasidalinti ir su Jumis!

Visą savaitę Audrius Bružas ir Kirill Glushajev intensyviai dalyvavo spektaklio „Kantas“ repeticijose, kurio eskizą išvysime jau šią savaitę!

Trečiadienį, vieną romantiškiausių dienų metuose, kai meilė tiesiog tvyro ore, įvyko mūsų taip ilgai laukta MEILĖS LAIVO premjera! Buvo taip jausminga, dramatiška, sentimentalu ir be galo smagu matyti tokią pilną salę besišypsančių veidų!

Ketvirtadienio vakarą mūsų teatro namuose Kitas Kampas kavinė-baras praūžė privati šventė, kurioje linksmą improvizacijos pasirodymą su vakaro svečiais surengė Audrius Bružas, Kirill Glushajev ir Nikita Kiriuchinas.

Penktadienį atšventėme Lietuvos gimtadienį! Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga kvietėme į mūsų teatro namus, kuriuose aktorius Povilas Adomaitis dovanojo Lietuvai eiles. Ačiū visiems susirinkusiems į POEZIJOS VAKARĄ ir pripildžiusiems atmosferą jaukumu ir šiluma.

Na o šeštadienį visi užgniaužę kvapą laikėme „čiūrikus“ ir labai palaikėme mūsų puikų muzikantą Kazimierą su grupe SHOWER nacionalinės Eurovizijos atrankų finale! Nors grupė tik per plauką į Švediją atstovauti Lietuvos nevyks, tačiau mūsų teatro namuose jau šį ketvirtadienį surengs akustinį koncertą, į kurį bilietai ištirpo žaibiškai!

Lekiam į naują savaitę kurti ir dalintis!

Scroll to Top