fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Poezija, nuostabūs dalykai, šventės ir repeticijos.

Nespėjom mirktelt, o jau vasaris! Dalinamės ir su Jumis, kaip kūrybingai jį pasitikome.

Pirmadienio vakarą Kirill Glushajev ir Povilas Adomaitis praleido intensyviai besiruošdami poezijos vakarui, kurį surengėme teatro namuose Kitas Kampas kavinė-baras antradienį. Džiaugiamės, kad su kiekvienais skaitymais Jūsų ateina pasiklausyti vis daugiau, tad Povilas jau ruošia eiles artėjančiai Lietuvos valstybės atkūrimo dienos progai. Netrukus pasidalinsime informacija apie renginį!

Tuo pat metu, antradienio vakarą Martynas Nedzinskas Menų spaustuvėje pasirodė su NUOSTABIAIS DALYKAIS, kaip visuomet, pilnutėlėje salėje! Artimiausios spektaklio datos –> https://www.bilietai.lt/…/nuostabus-dalykai-teatras…/

Trečiadienio rytą Audrius Bružas ir Kirill Glushajev nuskubėjo pasveikinti mūsų labai gerų draugų ir, galima sakyti, kolegų „Radiocentro“ kolektyvo su 33 gimtadieniu tiesioginiame eteryje!

Ketvirtadienį teatro namuose nuaidėjo pirmasis šių metų IMPROVIZADIENIS! Ieškojom žmogaus – o radom meilę… Kas žino, ką rasime artėjantį ketvirtadienį per IMPROVIZADIENĮ…

Penktadienis buvo aktyvus visiems – aktorių Martyną galėjome išvysti spektaklyje „Dėdė Vania“, Audrius Bružas, Kirill Glushajev ir Nikita Kiriuchinas – improvizuojančius privačioje įmonės šventėje, o Kitas Kampas kavinė-baras, tiek penktadienį, tiek šeštadienį buvo pilni svečių, šventusių savo asmenines šventes.

Sekmadienį Audrius Bružas, Inga Šepetkaitė, Povilas Adomaitis, Kirill Glushajev ir Nikita Kiriuchinas kūrybingai repetavo ir ruošėsi artėjančiai romantiškai MEILĖS LAIVO premjerai šv. Valentino dieną.

Be intensyvaus spektaklių ir renginių periodo, teatro KITAS KAMPAS meno vadovas Kirill Glushajev nesustoja tobulėti – jau du savaitgalius Kirilas dalyvavo tarptautiniuose Dramos terapijos seminaruose Rygoje ir Vilniuje, kuriuose gilinosi į naujai įvaldomos dramos terapeuto, taikančio improvizacijos metodo principus, profesijos subtilumus.

Scroll to Top