fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Pilnu tempu įsibėgėjusi vasara, šventės ir gastrolės

Pilnu tempu įjungėm vasaros režimą ir kuriam Jums ir su Jumis! Mokymai, privačios šventės, gastrolės po pasaulį ir kiti kūrybiniai projektai, lydintys mus kasdien.

Praėjusią savaitę ne tik mūsų energingasis treneris Kirilas Glušajevas treniravo ištikimiausių IMPRO KLUBO aistruolių improvizacinius įgūdžius. Šį kartą mokytojo rolėje pabuvojo ir Audrius Bružas, kuris didelės įmonės darbuotojams vedė komandos formavimo bei situacijos ir pokyčio valdymo mokymus.

Žavusis aktorius Martynas Nedzinskas praėjusią savaitę ne tik mėgavosi Graikijos saule ir gamta, bet ir Atėnuose pasirodė Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklyje RESPUBLIKA.

Savaitgaliai, kaip jau tapo įprasta, vasarą dedikuoti Jūsų šventėms. Praėjusį šeštadienį Audrius turėjo garbės tapti gimtadienio šventės vedančiuoju! Džiaugiamės, kad galime dalyvauti Jūsų šventėse, kurti drauge su Jumis gražiausias emocijas, prisiminimus ir istorijas!

Primename, kad, nors teatro sezonas užsidarė ir į spektaklius Jūsų pakviesti dar negalime, kiekvieną savaitę, antradienį-šeštadienį, laukiame Jūsų teatro KITAS KAMPAS namuose Kitas Kampas kavinė-baras. Kvieskite draugus, užsukite į svečius ir mėgaukitės ilgais vasaros vakarais teatru dvelkiančioje erdvėje.

Teatro KITAS KAMPAS baras

O mes lekiam toliau per vasarą, kuriam ir džiaugiamės gyvenimu! ❤️

Scroll to Top