fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Improvizacija netikėtoje vietoje, skonių atradimai ir šventės

Nors KITO KAMPO 15-asis teatro sezonas uždarytas su trenksmu, į vasarą įskriejome lygiai tokiu pat pagreičiu, lygiai taip pat kūrybiškai ir energingai!

Praėjusią savaitę mūsų spalvingasis meno vadovas Kirilas Glušajevas drauge su Vytaru Radzevičiumi kūrė vasariškus skonius laidoje „LIDL grilio talentai“, kurios įrašą per TV3 televiziją išvysime jau birželio 28 dieną. Tada ir sužinosime, su kuo kovėsi Kirilas ir kas šioje skonių kovoje nugalėjo.

Energijos užtaisas Audrius Bružas praėjusią savaitę svečiavosi saulėtoje Ispanijoje, kur baigė filmuoti nuotaikingos laidos „Metam monetą“ epizodus, kuriuos visai netrukus išvysime per TV3. 🌞

Gal ir skamba neįtikėtinai, tačiau, net ir atėjus vasarai, mūsų improvizacijos mėgėjų būrys su treneriu Kirilu priešaky toliau tęsia improvizacijos treniruotes IMPRO KLUBE kiekvieną pirmadienio vakarą ir neketina sustoti! Kaip sako klubo nariai, kiekviena treniruotė IMPRO KLUBE, kaip ir sporto klube – atrodo atiduoti visas jėgas, bet labai gerai pailsi.

Nejučia atėjo ir savaitgalis! Kultūros kupiną naktį Vilniuje pakvietėme mūsų mylimus žiūrovus į du atvirus GERO JUOKO DOZĖS pasirodymus, kuriuos miestui padovanojo Turto bankas, netikėtoje erdvėje – netrukus duris atversiančiame biure. Esame be galo laimingi, kad žiūrovų į abu pasirodymus susirinko sausakimšai, o erdvė skambiai aidėjo juoku ir aplodismentais! AČIŪ! Jūs – mūsų variklis!

Šeštadienį Audrius Bružas tapo gražios, meile alsuojančios vestuvių šventės vedėju. Džiaugiamės matydami savo kalendoriuose tiek dar mūsų laukiančių Jūsų švenčių ir esame dėkingi, kad kviečiate improvizacijos teatrą švęsti drauge!

Sekmadienį Kirilas Glušajevas dalyvavo Nacionaliniuose kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė 2024“, kur sveikino kolegas aktorius bei režisierius su puikiais pasiekimais. Dar kartą sveikiname, linkime nesustoti, kurti, siekti tikslų ir skleisti lietuvišką kiną visam pasauliui!

Režisierius Kirilas Glušajevas

Nekantraujame anonsuoti, kad kitą savaitę, birželio 17 dieną, 19:00 val., teatro KITAS KAMPAS namuose Kitas Kampas kavinė-barasAlgis Krisciunas pristatys savo knygą – paveikslų ir istorijų albumą. Pasižymėkite kalendoriuose ir nepraleiskite progos pakalbinti autorių, įsigyti knygą su jo autografu, iš jo paties lūpų išgirsti poetinių ištraukų bei jaukiai praleisti vakarą teatro erdvėje. Iki susitikimo!

Scroll to Top