fbpx

Naglis Bierancas: „Nereikia apie žmogų spręsti iš viršelio“

Profesionalus šokėjas, fotografas, o dabar ir vienas ryškiausių nuomonės formuotojų („influencerių“) Lietuvoje Naglis Bierancas laidoje „Kitas kampas: su asmenybėmis“ atvirai apie stilių, darbą „Instagram‘e“ ir įtakas gyvenime.

Šiandien N. Bierancą „Instagram‘e“ seka daugiau negu 270 000 žmonių. Šį socialinį tinklą jis naudoti pradėjo 2012 ar 2013 m., tačiau tada daug dėmesio jam neskyrė.

„Man, kaip fotografui, patiko „Instagram‘o“ principas, kad užtenka dėti tik nuotraukas, nereikia teksto. Pradžioje aš nesąmones kurdavau, juk nebuvo nei „storių“, nei video. Tik paskui „Instagram‘as“ labai išpopuliarėjo ir žiūriu, kad man visai gerai sekasi. Supratau, kad  galiu nebedirbti daugybės skirtingų darbų, o dirbti tik „Instagram‘e“. Man iki šiol tas labai patinka“, – interviu su Audriumi Bružu sakė N. Bierancas.

Vienu stilingiausių Lietuvos vyrų ne kartą pripažintas N. Bierancas besimokydamas „M.K. Čiurlionio menų mokykloje“ jautėsi gana suvaržytas ir tik baigęs ją pradėjo eksperimentuoti su savo stiliumi. 

„Mokykloje negalima būdavo turėti tatuiruočių, dėvėti aksesuarų, dažyti ar plikai nusiskusti plaukus. Turėjome atrodyti geriečiais princais. Kai tik baigiau mokyklą, atleidau vadeles“, – juokėsi N. Bierancas.

„Man pačiam įtaką daro gerai atrodantys žmonės, su tokiais ir bendrauti norisi labiau negu su kokiu bomželiu. Bet, o gal tas bomželis labai čiotkas? Bet tu nenori su juo bendrauti, nes jis kažkoks nešvarus. Įtaką daro visokie stereotipai“, – atvirai interviu mintimis dalinosi N. Bierancas.

Visą interviu su juo žiūrėkite čia:

Scroll to Top