fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Renginiai ir šilti susitikimai

Aktorius dažniausiai išvystate teatruose, tačiau įdomu, ką aktoriai veikia tarp spektaklių ir repeticijų? Pažvelkime į aktorių savaitę KITU KAMPU.

Jei reikėtų trumpai apibūdinti praėjusią savaitę, sakytume, kad ji buvo kupina renginių ir susitikimų!

Pirmadienis džiugino vidine šiluma ir atradimais. Improvizacijos profesionalas ir treneris Kirilas Glušajevas teatro KITAS KAMPAS namuose Užupyje, tęsė monospektaklio repeticijas su kolege, aktore Inga Šepetkaite. Vakare teatro baro erdvėje tęsėsi IMPROKLUBO užsiėmimai. Naujai prisijungęs narys itin džiaugėsi šio klubo atradimu, kadangi čia susitikę pažengę improvizacijos mėgėjai lavina savo improvizacinius įgūdžius.

Antradienį įvyko ilgai laukta režisieriaus Roberto Kuliūno filmo „Ko nežino vyrai“ premjera. Šiame filme K. Glušajevas įkūnija automechaniką Romką, kuris palaiko ir nepalieka savo geriausio draugo Giedriaus netgi tuomet, kai jis… tampa moterimi. Po oficialios filmo premjeros, aktoriai, svečiai ir kūrybinė filmo komanda rinkosi į dūzges teatro namuose, bare KITAS KAMPAS. Bare Jūsų laukiame antradieniais-šeštadieniais nuo 17 valandos!

Kirilas Glušajevas/Jokūbo Kuzmicko nuotr.

Trečiadienis džiugino šiltais susitikimais. Jaukiai įsikūrę teatro KITAS KAMPAS baro erdvėje su Kirilu kalbėjomės apie būsimus improvizacijos mokymus pradedantiesiems, apie teatro transformaciją ir tai, kuo dabar gyvena improvizatorius. Šį pokalbį galėsite perskaityti jau visai netrukus, o tądien susitikimus tęsėme „Forum cinema. Vingis“, kur laidos „Pasiklydę ekrane“ kūrėjai kvietė į viešą filmo „Ko nežino vyrai“ premjerą susitikti su aktoriumi K. Glušajevu. Žiūrovai galėjo ne tik užduoti klausimus aktoriui, bet ir išbandyti improvizacinį žaidimą ir laimėti prizų.

Pasiklyde ekrane/Jokūbo Kuzmicko nuotr.

Ketvirtadienį mūsų teatro namuose ir toliau vyko intensyvios Ingos Šepetkaitės monospektaklio repeticijos, o vakare Vilniaus mažajame teatre buvo rodomas režisieriaus Rimo Tumino spektaklis „Mistras“, kuriame vaidmenis atlieka ir teatro KITAS KAMPAS aktoriai Audrius Bružas (Balzakas) ir Kirilas Glušajevas (Pjeras).

Šeštadienį improvizacijos guru Kirilas Glušajevas dalyvavo Respublikinio priklausomybių ligų centro specialistų konferencija, kur su gydytojais psichiatrais dalijosi asmenine patirtimi apie improvizaciją kaip sveikatinimosi procesą. Tą patį vakarą improvizatoriai Kirilas ir Audrius pasipuošę kostiumais sveikino 5-erių metų jubiliejų švenčiančią įmonę bei surengė improvizacijos pasirodymą privačiame, prabanga alsuojančiame vakarėlyje Vaidilos teatre.

Spektaklis „Mama katinas“/ asmeninė nuotr.

Sekmadienis dvelkė ramybe, žaisme ir kūryba. Dieną aktoriai Kirilas ir Audrius vaidino Vilniaus mažajame spektaklyje vaikams „Mama katinas“, o po spektaklio grįžo į teatro namus, barą KITAS KAMPAS, kur ir toliau tęsė repeticijas su I. Šepetekaite. Vakare teatro erdvė transformavosi į improvizacijos treniruočių salę, į kurią Kirilas kviečia profesionalius aktorius.

Nauja savaitė žada dar daugiau susitikimų ir įvykių. Antradienį Marija Judzentavičiūtė kalbins Kirilą radijo stotyje START FM, o penktadienį Kirilas dalyvaus konferencijoje „Lūžio taškas“, mūsų pasiilgtas aktorius Martynas Nedzinskas grįžo iš gastrolių Vokietijoje, kur vaidino spektaklį RESPUBLIKA, o ketvirtadienį teatro bare lauks pirmasis šio sezono IMPROVIZADIENIS, kuriame dalyvaus Audrius ir Inga bei dažnai improvizacijos vakaruose pasirodantis aktorius Povilas Adomaitis, tad linkime pasimėgauti šia savaite.

Geros naujos savaitės, susitikime spektakliuose, renginiuose ir teatro bare, Malūnų g. 4!

Scroll to Top