fbpx

Geriausiu pasaulyje pripažintas barzdaskutys Raimondas Pasternackis: „Jeigu aš netikėsiu, kad galiu laimėti, aš ir nedalyvausiu“

Naujausios laidos „Kitas kampas: su asmenybėmis” svečias – geriausio barzdaskučio titulą pasaulio čempionate „OMC Hairworld“ pelnęs Raimondas Pasternackis. Ilgus metus gyvenęs Airijos sostinėje Dubline, šiandien Raimondas gyvena ir dirba Vilniuje, kur „Woxx barbers” kirpykloje gražina daugybę stilingų Lietuvos vyrų.  

„Aš apsilankymą pas barberį labiausiai mėgstu apibūdinti, kaip apsilankymą pas draugą. Ateini į svečius susitikti su bičiuliu, kuris tave dar ir pagražina”, – interviu su Audriumi Bružu metu sakė barberis.

Iš Šiaulių kilusio Raimondo profesinis kelias buvo vingiuotas. Nuo darbo mamos kirpykloje gimtajame mieste iki vienoje prestižiškiausių kirpyklų bei savo kirpyklos atidarymo Dubline. 

„Kai buvau vaikas tikrai negalvojau, kad būsiu barberiu. Bet kai 9-oje klasėje reikėjo rinktis, kur noriu studijuoti, mama pasiūlė būti kirpėju, pagalvojau: „O kodėl gi ne? Pabandom.“ Aišku, kai papasakojau draugams, kad būsiu kirpėju, visi žvengė. Tuo metu kirpėjas nebuvo labai vyriška profesija“, – atsiminė R. Pasternackis. 

Po mokslų jis įsidarbino pas mamą kirpykloje ir ten jam teko išlaikyti rimtą testą, kai kartą grįžęs po pertraukos kėdėje rado klientą, kokio nesitikėjo. 

„Karštis tik išmušė, pagalvojau: „Jeigu aš jį gerai apkirpsiu, būsiu kiečiausias barberis Šiauliuose“, – prisiminimais apie pradžią dalinosi R. Pasternackis. 

Šiandien R. Pasternackio kolekcijoje – daug apdovanojimų, vienas didžiausių jo pasiekimų – geriausio Airijos kirpėjo titulas bei patekimas į Airijos rinktinę, su kuria jis pirmą kartą šalies istorijoje pasaulio čempionate laimėjo medalį vyrų kategorijoje. 

„Manęs žmona kažkada paklausė: „Kodėl tu dalyvauji tuose konkursuose, jeigu vis tiek nelaimėsi?“, o aš jai atsakiau, kad jeigu aš netikėsiu, kad galiu laimėti, aš ir nedalyvausiu.

Interviu su R. Pasternackiu žiūrėkite:

Scroll to Top