fbpx

Benas Aleksandravičius teatro „Kitas kampas” laidoje: „Man patinka, kai žmonės albumo perklausymui skiria daug laiko“

Laidoje „Kitas kampas: su asmenybėmis” pokalbiui su Audriumi Bružu prisėdo muzikantas Benas Aleksandravičius, dar geriau visiems pažįstamas kaip roko grupės „ba.“ įkūrėjas ir vokalistas. Grupė „ba.“ skaičiuoja dešimtmetį ir, anot Beno, ateis ta diena, kai jis visus grupės išgyvenimus sudės į knygą. 

„Jeigu aš pradėčiau viską pasakoti dabar, manau mane greitai sunaikintų. Aš vis dar santūriai laikausi“, – juokėsi B. Aleksandravičius.

Pokalbiui pakrypus apie muziką ir jos kūrimą, Benas prisipažino, kad nuo pat pradžių savo tekstuose palikdavo nemažai vietos interpretacijoms. 

„Tekstų rašymas yra savęs išliejimas ant lapo. Ne visada nori, kad žmogus tave labai gerai pažintų nepažinodamas asmeniškai. Ankščiau aš labai mėgdavau rašyti taip, kad pavyzdžiui, parašai aštuonias eilutes, o keturias ištrini ir sutrauki tekstą taip, kad žmogus tarp eilučių sugalvotų savo reikšmes“, – sakė „ba.“ vokalistas: „Man patinka, kai žmonės albumo perklausymui skiria daug laiko, nes jo sukūrimui mes irgi skiriame labai daug laiko“.

Meilė – svarbiausias jo kūrybinis variklis, vis tik dauguma dainų yra gimusios kančioje.

„Aš nemoku rašyti laimingų dainų. Man lengviau rašyti, kai yra blogai“, – atvirai interviu sakė Benas.

Rokeris noriai priėmė improvizacijos meistro A. Bružo iššūkį ir studijoje sukūrė improvizuotą dainą, kurią pirmą ir paskutinį kartą galite išgirsti laidoje:

Scroll to Top