fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU ir ilgai lauktas improvizacijos pasirodymas

Ko gero, ryškiausias pirmasis šių metų įvykis teatrui KITAS KAMPAS – ilgai lauktas improvizacijos pasirodymas NAUJAMETINĖ GERO JUOKO DOZĖ Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje. Į improvizacijos šou plūdo žiūrovai iš visos Lietuvos, o aktoriai be pasiruošimo, be scenarijaus, drauge su žiūrovais improvizavo net 2 valandas!Dar kartą dėkojame susirinkusiems žiūrovams, o tuos, kurie dar nori sudalyvauti didžiausioje improvizacijos šventėje, kviečiame susitikti sausio 10 d. Kaune ir sausio 31 d. Klaipėdoje. Bilietai -> https://bit.ly/3inqSw3

NAUJAMETINĖ GERO JUOKO DOZĖ/ M. Gudzinevičiaus nuotr.

Praėjusią savaitę surengėme net 5 privačius improvizacijos pasirodymus Jūsų šventėse! Mums smagu, kad savo asmenines ir įmonių šventes nuspalvinate ir teatrinės improvizacijos spalvomis!

Teatro namuose antradienį mūsų draugas, atlikėjas ir aktorius Dominykas Vaitiekūnas kvietė į muzikinį, tikrais įvykiais paremtą pasakojimą „Slabotkės vyšnelė“. Tai šiltas ir nostalgiškas muzikinis pasakojimas apie Dominyko susitikimą su teta Genute po 27 metų pertraukos. Daugiau informacijos apie spektaklį ir būsimus spektaklio rodymus, rasite Dominyko socialiniuose tinkluose.

Šeštadienį teatro namuose, kokteilių bare KITAS KAMPAS šventėme dar vieną gražų gimtadienį. Linksmąją jubiliatę sveikino ir teatro KITAS KAMPAS vadovas Audrius Bružas.

Į naują savaitę įžengėme puikiai nusiteikę ir nekantraudami su Jumis pasimatyti Kaune jau rytoj, sausio 10 d., „Naujametinėje gero juoko dozėje“.

PUIKIOS SAVAITĖS!

Scroll to Top