fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Improvizuojame ne tik scenoje, bet ir gyvenime!

Neretai, peržvelgę savo kalendorius, galime išdidžiai sakyti, kad esame improvizacijos profesionalai ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Praėjusi savaitė viena iš tų, kai turime kuo pasigirti ir pasidalinti su Jumis!

Savaitę pradėjome tradiciškai – IMPRO KLUBE su mūsų improvizacijos guru Kirill Glushajev. Primename, kad dar turite progą užsiregistruoti į IMPROVIZACIJOS MOKYMUS pradedantiems, kurie vyks jau kovo 16-17 dienomis. Daugiau informacijos rasite čia –> https://kitaskampas.lt/impro-studija/.

Antradienį įvyko improvizacinis teleportas – turėjome net du privačius pasirodymus ir kaipgi kitaip, jei ne skirtinguose Lietuvos kampeliuose – pavakarę Vilniuje, o vakare – Druskininkuose!

Trečiadienį Kirill Glushajev išskubėjo į Panevėžį, kur dalinosi improvizacijos subtilumais ir praktikomis su smalsiais šio žanro entuziastais.

Ketvirtadienį Vilniaus mažajame teatre praūžė net dvi GERO JUOKO DOZĖS! Džiaugiamės matydami pilnas sales ir Jus visus, drąsiai improvizuojančius drauge su mumis! Kauniečiai, nesnauskite – mes jau nekantriai laukiame balandžio 6-ąją atvykti pas Jus, tad kabinkitės į parankę draugą ir susitinkame gerai pasijuokti! Bilietai –> https://www.bilietai.lt/…/teatras-kitas-kampas-gero…/.

Į savaitgalį nėrėme taip pat su trenksmu! Penktadienio rytą mūsų energijos bomba Audrius Bružas dalyvavo kulinarinės laidos filmavime. Tik nusiėmęs virtuvės šefo prijuostę, Audrius pasikvietė bičiulį Leo Pobedonoscevas į statybų talką Sneakers & Readers parduotuvės sandėlyje. Kūrybiškai sutvarkius sandėlio techniką, Audrius išskubėjo vesti siautulingo privataus įmonės vakarėlio, kurio vakarą vainikavo Audriaus, Kirilo ir muzikanto Kazimiero improvizacijos šou. Tuo pat metu, teatro namuose Kitas Kampas kavinė-baras vyko dar viena privati šventė, kurios svečiai entuziastingai improvizavo drauge su mūsų aktoriais Martynu, Inga Šepetkaitė ir muzikantu Nikita Kiriuchinas. Visuomet labai džiaugiamės galėdami dalyvauti Jūsų šventėse ir drauge kurti linksmą vakaro atmosferą!

Šeštadienį teatro KITAS KAMPAS namuose – kokteilių bare šventėme gimtadienį! Sukaktuvininkas pasikvietė didelį būrį draugų, kuriuos nustebino gyva muzika ir mūsų barmenų sukurtais ypatingais skoniais!

Sekmadienį mūsų aktorius Martyną ir Kirilą galėjote išvysti Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, spektaklyje „Raganosiai“.

Scroll to Top