fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Davėm garo!

Jei paskutiniame #savaitėkitukampu sakėme, kad praėjusi savaitė buvo „kaip ant sparnų”, tai dabar sakome, kad praėjusi savaitė buvo „kaip ant LENKTYNINIŲ sparnų“ 🙂

Antradienį nuo pat ryto teatro KITAS KAMPAS namuose virė veiksmas – prasidėjo nuo filmavimų, baigėsi su jau be galo pamiltu baro renginio formatu MALŪNŲ 4FM, kur prie simbolinio baro radijo pulto šį kartą išvydome aktorių ir muzikantą Mantas Bendžius. Kartu su Mantu profesionalus improvizatorius Audrius Bružas vakaro metu sukūrė muzikinį duetą ir improvizavo publikos pasiūlytomis temomis! Kol viena komandos dalis mėgavosi muzika ir pokalbiais, kita Vilniaus mažasis teatras stebėjo spektaklį TINDER DATES, kurio vienas iš režisierių Kirill Glushajev, aktoriai Inga Šepetkaitė ir Povilas Adomaitis, likusi komandos dalis – vakarą leido pajūryje! Antradienio vakarą Klaipėdos dramos teatras turėjome net du spektaklio NUOSTABŪS DALYKAI (rež. Kirilas Glušajevas) rodymus, o ketvirtadienį – Menų spaustuvė/ Arts Printing House. Taip pat ketvirtadienį Alytaus teatras vyko spektaklis BROLIAI IR SESERYS (rež. Kirilas Glušajevas), kuriame vaidino Povilas Adomaitis.

Buvo ir daug švenčių! Trečiadienį mūsų aktoriai Martynas Nedzinskas ir Audrius Bružas vyko į Kauną, kur surengė iki ašarų juokingą improvizacijos šou LSMU bendruomenei. Penktadienį aktoriai Martynas ir Audrius pasirodė privačioje šventėje teatro KITAS KAMPAS kokteilių bare, o šeštadienį teatro namuose vyko vestuvės! Langai rasojo nuo šokių, nes prie pulto grįžo DJ TĖVAS Kirill Glushajev! Na, o kol DJ Tėvas rūpinosi naujos šeimos įšventinimu, aktorius Audrius Bružas linksmino vestuvininkus kitoje šventėje!

Jei ir Jūs norėtumėte savo asmeninę ar įmonės šventę paminėti mūsų bare, rašykite tomas@kitaskampas.lt

Gyvenime reikalingas balansas, tad po švenčių toliau tęsėme darbus. Turėjome darbinę kelionę Taline su Oxford – Shoes with a Story ir jau neužilgo Užupyje duris atversiančios Sneakers & Readers parduotuvės komanda, kelionėmis kvepiančios LEO ir BRUŽO kavos fotosesiją, Sneakers & Readers sportbačių pristatymo filmavimus ir daug kitų reikalų. Na bet visa tai jau greitai galėsite išvysti ir išbandyti patys!

O dabar…. Tik tarp mūsų… Kaip laikosi Jūsų kailiukas?? Ar jau turite ką keisti? Iki BIRŽELIO 3 D. dar yra šiek tiek laiko, o jau tada… VASAROS GERO JUOKO DOZĖJE, Palangos Koncertų Salė, patikėkite, nersimės iš bet ko, ką turime! Bilietai -> https://bit.ly/3GBnyq2

Gražių paskutinių pavasario dienų! ❤️

Scroll to Top