fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Justino Malinausko magijos vakaras NE Į MIKROFONĄ

2022 gegužės 10 @ 19:00

Justinas Malinauskas – iliuzionistas, save dar vadinantis profesionaliu „neburtininku“. Profesionaliu, nes per 10 metų magiją kūrė ir žmones žavėjo tiek Lietuvoje, tiek užsienyje; „neburtininku“, nes stebuklingų galiu neturi, bet stebint jo pasirodymus atrodo kitaip.

Iliuzionistas Justinas Malinauskas savo gerbėjams jau yra parodęs ir Į MIKROFONĄ pasakęs labai daug. Bet tikrai ne viską. Vieni įdomiausių, juokingiausių ir labiausiai -confidential- dalykų liko nutylėti ir neparodyti. Netyčia? Tikrai ne – specialiai. Specialiai tam, kad šiuos dalykus išgirstumėte ir pamatytumėte jo naujame magijos pasirodyme „NE Į MIKROFONĄ“.

Vakaro metu laukia triukai su istorijomis iš Justino profesinio gyvenimo: kokius triukus Justinas rodė policininkams reido metu 01:30 nakties, kaip pasirodymą atliko labiausiai saugomoje vietoje Lietuvoje, kaip Justinas su magijos triuku padėjo pasipiršti, kaip iliuzionistai išsisuka, jeigu triukas nevyksta pagal planą. O taip pat sužinosite, kaip DIRBTINIS INTELEKTAS MOKOSI MELUOTI, kodėl ŠALTOJO KARO metu vyrai spoksojo į ožkas, kodėl DIEVAS NEŽAIDŽIA KAULIUKAIS ir išmoksite groti pianinu net nepažinodami natų.

Bilietai —> https://bit.ly/3NPnlS0

Renginio trukmė: 1 valanda 30 minučių.

NE Į MIKROFONĄ vakaras yra skirtas 15 metų ir vyresniems žiūrovams.

Details

Date:
2022 gegužės 10
Time:
19:00
Website:
https://bit.ly/3NPnlS0

Venue

KITAS KAMPAS kavinė-baras
Malūnų g. 4
Vilnius,
+ Google Map
Scroll to Top