fbpx

„Kito kampo“ aktoriai K. Glušajevas ir A. Bružas savo kampą užėmė ir „Radiocentre“

„Radiocentras“ kartu su vienintelio Lietuvoje profesionalaus improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriais Audriumi Bružu ir Kirilu Glušajevu pristato naują radijo rubriką „Nėr problemų“.

Kirilas ir Audrius/ G. Saročkos nuotr.

„Nėr problemų“ – tai darbo dienomis radijo eteryje skambanti rubrika, kurioje K. Glušajevas ir A. Bružas improvizuotai atsako į „Radiocentro“ klausytojų užduotus pačius įvairiausius, jiems rūpimus ir ramiai miegoti neleidžiančius gyvenimiškus klausimus. Vienam atsakymui improvizacijos meistrai kaskart skiria 60 sekundžių, o prie mikrofono sėda be jokių ekspertų, žinovų ar specialistų, tad rubrikoje klausytojų laukia tiesiog nuoširdus, paprastas ir improvizuotas žvilgsnis į gyvenimą kitu kampu.

„Improvizacijoje žaidžiame su tuo, ką gauname „čia ir dabar“. Radijo klausytojų klausimus  skaitome „čia ir dabar“ – studijoje – su klausimu žaidžiame ir pamatome jį kitu kampu. Keičiame požiūrį ir, kas benutiktų, išliekame geros nuotaikos“, – teigia improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai A. Bružas ir K. Glušajevas.

K. Glušajevas/ G. Saročkos nuotr.

Anot „Radiocentro“ programų direktoriaus Sauliaus Zakarkos, viena iš pagrindinių šios radijo stoties užduočių yra užtikrinti gerą klausytojo nuotaiką. „Vienas svarbiausių „Radiocentras“ tikslų – stengtis, kad įsijungęs mus klausytojas pasijustų geriau. Ar tai būtų gera, mėgstama daina, ar smagus vedėjų pašnekesys eteryje, ar naudinga informacija – mes nuolat rūpinamės, kad klausytojas gautų gerų emocijų.

Net kai kyla pačių keisčiausių kasdienių klausimų, tokių, kurie reikalauja nekasdienių sprendimų, visada galima ir net reikia pažiūrėti į gyvenimą kitu kampu. Tik nebūtinai rimtai. Todėl ir sukirtome rankomis su improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriais A. Bružu bei K. Glušajevu. Vyrai turi galingą instrumentą – improvizaciją. Na dar visai nieko ir balsus. Mes turim mikrofonus, radijo studiją ir tūkstančius klausytojų kasdien. Panaudosime visa tai „Radiocentro“ eteryje rubrikoje „Nėr problemų“. Bus smagu, bus juokinga, kartais gal net netikėtai ir iš tikrųjų naudinga. Skamba gerai, ar ne?“, – apie naują radijo rubriką pasakoja „Radiocentro“ programų direktorius S. Zakarka.

A. Bružas/ G. Saročkos nuotr.

Rubrika „Nėr problemų“ „Radiocentro“ eteryje skambės darbo dienomis 10, 14, 17 ir 20 valandomis, o klausytojai, nespėję išgirsti improvizuotų atsakymų į rūpimus klausimus, įrašus galės rasti RC svetainėje.

Turite keisčiausių, nemigą sukeliančių, laimingam gyvenimui trukdančių, nekasdienio sprendimo reikalaujančių klausimų? Užduoti klausimą Audriui ir Kirilui galite čia.

K. Glušajevas ir A. Bružas/ G. Saročkos nuotr.

Scroll to Top