fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU. Konferencija, vestuvės ir helovinas.

Šį kartą į praėjusią savaitę žvelgiame ne pirmadienį, bet ketvirtadienį. Nors turime pripažinti, kad po ilgojo savaitgalio šiandien jaučiamės lyg pirmadienį… 😊 Ir visgi, praėjusią savaitę puikiai atsimename ir nekantraujame pasidalinti įspūdžiais. Savaitė buvo kupina tikrų bei gražių Jūsų emocijų.

Žiūrovų pamiltą ir abejingų nepaliekantį spektaklį „Nuostabūs dalykai“ praėjusią savaitę rodėme Vilniuje ir Kaune. Į spektaklį įtraukiami ir žiūrovai, kurie suvaidina svarbiausius pagrindinio veikėjo gyvenime sutiktus vaidmenis. Dėkojame išdrįsusiems priimti aktoriaus Martyno Nedzinsko kvietimą lipti į sceną ir kartu kurti spektaklį! Į artimiausius pasirodymus bilietų nebėra, tačiau visus nespėjusius pamatyti spektaklio arba norinčius jį pamatyti dar kartą, galime nuraminti. Spektaklį galėsite išvysti kitąmet. Sekite mūsų naujienas ir nepraleiskite progos.

Nuostabūs dalykai Kaune

Teatro KITAS KAMPAS namuose-renginių erdvėje Užupyje pirmą kartą įvyko privati įmonės konferencija, kurios dalyvius po renginio kvietėme paragauti specialiai tam vakarui sukurtų gėrimų ir pasivaišinti mūsų draugų BarbaFood užkandžiais.

Įmonės konferencija

Dar vienas pirmas kartas laukė mūsų ir mūsų baro svečių. Pirmą kartą teatro namuose, Kitas Kampas kavinė-baras, šventėme Heloviną, kurio tema – legendinių siaubo filmų herojai. Visi atvykę į šventę turėjo galimybę nusileisti į mūsų rūsį, kuris tą vakarą virto tikru pragaru, o jame – likimo siuvėjas drąsiausiems siuvo likimus. DJ Tėvas – Kirilas Glušajevas rūpinosi ne tik žmonių likimais, bet ir vakarėlio šventine nuotaika bei muzika. Heloviną kartu su mumis šventė Mirtišė, Istviko raganos, vampyrė, drakula ir net pats velnias!

Helovinas. Likimo siuvėjas

Diena pakeitė naktį teatro erdvė virto į gražiausios gyvenimo šventės – vestuvių – vietą. Dar vieni nuostabūs jaunieji pasirinko savo vestuves atšokti teatro KITAS KAMPAS kokteilių bare! Net nebesuskaičiuojame kiek šiemet kartų leidote mums tapti Jūsų asmeninių švenčių dalimi! Kalėdinio laikotarpio privačių vakarų datos sparčiai pildosi, tad ieškantiems vietos, kur susitikti su draugais, kolegomis ar giminėmis bei apsikeisti kalėdinėmis dovanomis, primename, kad Jūsų užklausų laukiame el. paštu brigita@kitaskampas.lt

Vestuvės teatro KITAS KAMPAS bare

Taip pat, praėjusią savaitę aktorius ir improvizacijos meistras Audrius Bružas vedė privačius mokymus vienos įmonės vadovams, o pirmadieniais ir toliau tęsiasi improvizacijos mėgėjų klubo susitikimai.

Primename, kad tęsiasi registracija į IMPROVIZACIJOS MOKYMUS PRADEDANTIESIEMS, kuriuos ves improvizacijos treneris Kirilas Glušajevas! Daugiau informacijos: https://kitaskampas.lt/impro-studija/

Liko paskutinis rudens mėnesis, mes jau pradėjome ruošti kalėdines dovanas Jums ir planuoti šventinius susitikimus. O Jūs? Ar jau ruošiatės šventėms?

Scroll to Top