fbpx

„Kitas kampo“ improvizacijos sugrįžta į didžiąsias scenas: „To, kas vyksta scenoje, pakartoti neįmanoma“

Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“ po beveik dviejų metų pertraukos su juoko kupina programa sugrįžta į didžiąsias šalies scenas. Kovo mėnesį jie surengs pirmuosius ir vienintelius šį pavasarį improvizacijos pasirodymus – 9 d. Kaune ir 15 d. Klaipėdoje.

„Kito kampo“ kolektyvas naujuosius metus pradėję su nauju energijos pliūpsniu, motyvacija ir užsidegimu. Praėjusių metų rugpjūtį sostinės Užupio respublikoje atidarę teatro kavinę-barą, aktoriai tenai esančioje kamerinės aplinkos teatro salėje rengė pasirodymus, skirtus ištikimiausiems žiūrovams, tačiau startavęs jau 13-asis teatro sezonas paskatino sugrįžti ir į didžiąsias scenas.

Šį pavasarį „Kito kampo“ programa „Gero juoko dozė“ gerbėjus džiugins kovo 9-ąją dieną Kauno „Girstučio kultūros centre“ bei kovo 15-ąją – „Žvejų rūmuose“ Klaipėdoje. Teatro meno vadovas Kirilas Glušajevas sako, kad kiekviena improvizacija scenoje yra unikali ir nepakartojama, gimstanti tą akimirką ir tą pačią akimirką pasibaigianti.

„Tai, kas nutinka scenoje improvizuojant, yra netikėtumo pliūpsnis, nustelbiantis žiūrovą ir priverčiantis kartais susirietus kvatoti, o kartais net ir nubraukti jaudulio ašarą. Kiek kartų berodytume „Gero juoko dozę“, kiekvienas pasirodymas yra nepakartojamas. Tai ir yra improvizacijos žavesys – nėra jokio išankstinio pasiruošimo, jokio scenarijaus, viskas gimsta čia ir dabar, o kryptį parodo patys žiūrovai“, – teigia K. Glušajevas.

Profesionalus improvizatorių ketvertas – Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas ir Inga Šepetkaitė, kartu su aktorių pasirodymus improvizaciniais garsais gyvinančiu muzikantu Giedriumi Naku, žada, kad 13-asis teatro sezonas bus kupinas naujų renginių, spektaklių ir pasirodymų, tiek teatro namuose Užupyje, tiek kituose Lietuvos miestuose ir net kurortuose. Teatro įkūrėjas Audrius Bružas sako, jog kad ir kokios negandos kamuotų, juokas yra geriausias vaistas, sujungiantis net ir labiausiai vienas nuo kito nutolusius žmones.

„Ilgai gyvenę pandemijos ribojimų suvaržymuose, nebegalime ignoruoti noro susitikti su žiūrovais. Kai kyla klausimas „būti ar nebūti“, vienareikšmiškai atsakome, kad būti ir dar kaip! Improvizacija yra gyvenimas, nes net nežinodami, ką mums atneš nauja diena, su didele drąsa ir jėga mes einame pirmyn. O tame gyvenimo kelyje lydintis juokas tik palengvina žingsnius ir kelionę paverčia įsimintinu nuotykiu“, – tvirtina A. Bružas.

Artimiausi teatro „Kitas kampas“ pasirodymai:

Kovo 9 d. „Gero juoko dozė“ „Girstučio kultūros centre“, Kaune;

Kovo 15 d. „Gero juoko dozė“ „Žvejų rūmuose“, Klaipėdoje;

Balandžio 12 d. „Nuostabūs dalykai“ „Vilniaus mažajame teatre“;

Balandžio 13 d. „Nuostabūs dalykai“ „Klaipėdos kultūros fabrike“.

Bilietai —> https://www.bilietai.lt/lit/search:kitas%20kampas/

Nuotraukų autorė: Vismantė Ruzgaitė

Scroll to Top