fbpx

AKTORIAI

Audrius Bružas

Audrius Bružas

Teatro ir kino aktorius, profesionalus renginių vedėjas ir improvizacijos teatro “Kitas kampas” įkūrėjas bei vadovas, aktyviai improvizuojantis daugiau nei 15 metų. A. Bružas sukūrė vaidmenis Rimo Tumino, Jono Vaitkaus, Andželikos Cholinos ir daugelio kitų teatro režisierių spektakliuose, taip pat ir Tado Vidmanto, Kęstučio Gudavičiaus, Donato Ulvydo, Emilio Vėlyvio filmuose bei serialuose.

Aktorinį meistriškumą ir improvizacijos techniką Audrius gilina kursuose ir mokymuose užsienyje, kartu su kitais pripažintais improvizacijos meistrais dalyvavo tarptautiniame projekte „Our lives” Vengrijoje, Slovėnijoje bei Vokietijoje, yra nuolatinis tarptautinių improvizacijos festivalių dalyvis. 

Kirilas Glušajevas

Režisierius, teatro ir kino aktorius, profesionalus renginių vedėjas ir improvizacijos teatro „Kitas kampas” meno vadovas, scenoje improvizuojantis daugiau nei 10 metų. K. Glušajevas sukūrė vaidmenis Rimo Tumino, Oskaro Koršunovo, Pauliaus Ignatavičiaus bei Andželikos Cholinos spektakliuose, Igno Miškinio, Kęstučio Gudavičiaus ir kitų režisierių filmuose. 

K. Glušajevo režisuoti spektakliai yra rodomi „Lietuvos nacionaliniame dramos teatre”, „Oskaro Koršunovo teatre”, „Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre”, „Idioteatre”.

2018 m. teatre „Kitas kampas“ pastatytas jo režisuotas spektaklis „Nuostabūs dalykai“, kuris yra sėkmingai rodomas įvairiuose Lietuvos miestuose, keliauja po tarptautinius festivalius, yra pelnęs tarptautinius apdovanojimus Sankt Peterburgo festivalyje „Monoklis” bei „Andriyvski Fest” Kijeve ir „Publikos spektaklio” prizą Alytaus miesto teatro festivalyje „COMMEDIA”.

Martynas Nedzinskas

Profesionalus teatro ir kino aktorius, improvizatorius, improvizuojantis daugiau nei 10 metų. M. Nedzinskas yra sukūręs vaidmenis Rimo Tumino, Oskaro Koršunovo, Lukašo Tvarkovskio, Eriko Lakaskadės, Kirilo Glušajevo režisuotuose spektakliuose, Tado Vidmanto, Sauliaus Drungos, Jurgio Matulevičiaus filmuose.

2014 m. M. Nedzinskas apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi” kaip geriausias dramos aktorius už Trepliovo vaidmenį O. Koršunovo spektaklyje „Žuvėdra“.

Daugiau nei 10 metų kartu su kitais teatro „Kitas kampas“ aktoriais pasirodo improvizacijų šou, o nuo 2018 m. vaidina sėkmės sulaukusiame teatro mono spektaklyje „Nuostabūs dalykai”.

2019 m. jis pelnė premiją už vaidybą spektaklyje „Nuostabūs dalykai“, Sankt Peterburgo monospektaklių festivalyje „Monoklis“, taip pat gavo apdovanojimą už „Intensyvų įsigyvenimą į kuriamą vaidmenį” tarptautiniame „Andriyivsky Fest“ festivalyje, Kijeve.

Inga Šepetkaitė

Profesionali teatro ir kino aktorė, sukūrusi vaidmenis „Oskaro Koršunovo teatre”, „Lietuvos nacionaliniame dramos teatre`”, Marijos Kavtaradzės, Saulės Bluvinaitės kino filmuose.

Nuo 2019 m. I. Šepetkaitė improvizuoja teatre „Kitas kampas”. Su kitais teatro aktoriais 2020 m. pasirodė didžiausiame improvizacijų šou Lietuvoje „Naujametinė gero juoko dozė”, „Compensa” arenoje, taip pat, improvizavo tarptautiniame dainuojamosios poezijos festivalyje „Tai – aš”, „TV3″ improvizacijų laidoje„ Bravo”.

.

Povilas Adomaitis

Profesionalus teatro ir kino aktorius, nuo 2023 m. teatro „Kitas kampas“ improvizatorius.

  1. Adomaitis yra sukūręs vaidmenis Valstybinio Vilniaus mažojo teatro, Alytaus miesto teatro, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro, Valstybinio Šiaulių dramos teatro, Panevėžio teatro „Menas“, teatro „nOrmalus teatras“ spektakliuose, televizijos serialuose ir vaidybiniuose filmuose.
  2. Adomaitis taip pat veda edukacijas, yra vaikų stovyklos „Išlaisvink šešėlį“ vadovas ir lektorius bei rengia poezijos skaitymus.

2024 m. P. Adomaitis išrinktas Alytaus miesto jaunuoju menininku.

Scroll to Top