fbpx
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

NAUJAMETINĖ GERO JUOKO DOZĖ. Kaunas

4 sausio @ 19:00

Sakoma, kaip pradėsi Naujuosius metus, tokie jie ir bus, tad pradėkite juos linksmiausiame ir didžiausiame improvizacijų šou NAUJAMETINĖ GERO JUOKO DOZĖ!

Teatras KITAS KAMPAS tęsia tradicijas ir kviečia Naujuosius metus švęsti drauge! Didžiausia Naujųjų metų šventė Jūsų laukia sausio 4 d. Kauno GIRSTUTYJE, kur įvyks šventiškiausias ir didžiausias improvizacijų šou NAUJAMETINĖ GERO JUOKO DOZĖ.

Tai unikali, kiekvieną kartą vis kitokia patirtis, pripildyta juoku, gera nuotaika ir netikėtumu! Teatriniai žaidimai, netikėti personažai ir nenuspėjamos situacijos gimsta scenoje ČIA ir DABAR. Į NAUJAMETINĘ GERO JUOKO DOZĘ galima eiti tiek kartų, kiek norisi, nes kiekvienas spektaklis yra vienintelis ir nepakartojamas!

Improvizacijos meistrai, profesionalūs aktoriai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas, Inga Šepetkaitė ir Povilas Adomaitis be iš anksto paruošto scenarijaus improvizuoja ir žiūrovų pasiūlymus paverčia teatrinėmis improvizacijomis. Didžiausiame improvizacijų šou drauge su aktoriais improvizuoja ir muzikos grupė, tad čia netruks ne tik teatrinių, bet ir muzikinių improvizacijų!

Susitikime didžiausioje Naujųjų metų šventėje sausio 4 d. Kaune, KKC GIRSTUTYJE!

Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į salę griežtai neįleidžiami. Prašome atsakingai įvertinti atvykimo laiką į teatrą ir nevėluoti.

Vieta

Girstučio kultūros centras
Kovo 11-osios g. 26
Kaunas,
+ Google žemėlapis
Scroll to Top