fbpx

SAVAITĖ KITU KAMPU.

Pirmadienį, kaip įprasta, startavome intensyviai su improvizacijos treneriu Kirilas Glušajevas IMPROVIZACIJOS KLUBE. Susirinkę improvizacijos entuziastai gerai paprakaitavo žaisdami improvizacinius žaidimus, kurdami netikėčiausias istorijas ir tarpusavio ryšį bei pasikrovė geros energijos visai savaitei!

SAVAITĖ KITU KAMPU. Magija, Nuostabūs dalykai, improvizacijos laboratorija ir švietėjiškas savaitgalis

Ketvirtadienį pravėrėme duris į mūsų teatro laboratoriją – IMPROVIZADIENĮ, kur pilna salė smalsuolių azartiškai įsitraukė į improvizacinius žaidimus ir audringai palaikė IMPROTMŪŠYJE susirungusius aktorius Inga Šepetkaitė ir Martyną Nedzinską. Nors, suskaičiavus taškus, nugalėjo Martynas, tačiau laimėtojais išėjo visi, skaudančiais žandais iš juoko!

SAVAITĖ KITU KAMPU. Šventės, koncertai, spektakliai

Trečiadienio vakarą mūsų teatro namai Kitas Kampas kavinė-baras suskambo džiazo ritmu! Žavingoji aktorė ir puiki vokalistė Inga Šepetkaitė drauge su pianistu Kazimieru Krulikovskiu labai gausiai susirinkusiems žiūrovams surengė vakarą, kuriame skambėjo vokalinės klasika tapusių džiazo kūrinių interpretacijos, klavišinės improvizacijos, gražiausi istorijoje parašyti menininkų meilės laiškai ir mintys. Dėkojame visiems susirinkusiems ir dainavusiems drauge – tikrai dar padžiazuosim!

Psichiatrė V. Andrejauskienė: „Jeigu jau „batai“, tai ir einate pas psichiatrą, kad ir kaip baisu. Bijote priekiu – eikite nugara“

Teatro „Kitas kampas“ kultiniu tapęs režisieriaus Kirilo Glušajevo monospektaklis „Nuostabūs dalykai“ švenčia šešerių metų gimtadienį. Spektaklyje nagrinėjamos itin jautrios temos apie depresiją, savižudybę ir vaikystėje patirtas traumas stipriai paveikia spektaklio žiūrovus. Apie tai, kiek spektaklyje minimos temos yra aktualios šių dienų Lietuvoje, kalbamės su psichiatre Vilma Andrejauskiene, psichologe-psichoterapeute Kotryna Mikalauskaite ir spektaklio aktoriumi Martynu Nedzinsku.

SAVAITĖ KITU KAMPU. Poezija, nuostabūs dalykai, šventės ir repeticijos.

Nespėjom mirktelt, o jau vasaris!

Dalinamės ir su Jumis, kaip kūrybingai jį pasitikome.
Pirmadienio vakarą Kirill Glushajev ir Povilas Adomaitis praleido intensyviai besiruošdami poezijos vakarui, kurį surengėme teatro namuose Kitas Kampas kavinė-baras antradienį.

Tuo pat metu, antradienio vakarą Martynas Nedzinskas Menų spaustuvėje pasirodė su NUOSTABIAIS DALYKAIS, kaip visuomet, pilnutėlėje salėje!

SAVAITĖ KITU KAMPU. Improvizacija šokių kovose

Nuo pat antradienio teatro KITAS KAMPAS vadovas Audrius Bružas bei meno vadovas Kirill Glushajev startavo intensyviose repeticijose Vilniaus mažajame teatre Oskaro Koršunovo spektaklyje pagal M. Ivaškevičiaus pjesę „Kantas“.

Trečiadienį Audrius Bružas ir Kirill Glushajev studijoje kepė naujus įrašus rubrikai TARP EILUČIŲ, kurią kasdien girdime „Radiocentro“ bangomis.

#SavaitėKituKampu. Kurti ir švęsti drauge!

Praėjusią savaitę Audrius Bružas vedė labai tikro ir nuoširdaus Aurimo Valujavičiaus filmo „Irklais per Atlantą“ premjerą, po kurios visus pakvietėme į mūsų teatro namus Kitas Kampas kavinė-baras iš arčiau susipažinti su Aurimu, pasikalbėti ir pasidalinti filmo įspūdžiais.

Scroll to Top